8 لحظه خودمراقبتی افراد مشهور که باعث ایجاد روحیه در زندگی روزمره می شوند

زمستان پشت سر ماست و بهار فرا رسیده است. همراه با آب و هوای گرمتر و تازه سازی کمد ، هجوم سالم روال های سلامتی که توسط افراد مشهور مورد علاقه ما مورد توجه قرار گرفته است. پیش رو ، لحظات مراقبت از خود افراد مشهور که به ما الهام می دهند تا زمانی را برای وقت خود اختصاص دهیم.

زمان جدا کردن از برق است

حتی افراد مشهور نیز برای استراحت باید کمی وقت بگذارند – حتی اگر این به معنای فشار دادن در 5 دقیقه مراقبه یا مراقب بودن زمان نمایش باشد. کیتی پری به تازگی به روزرسانی از زمان نمایش خود را در اینستاگرام منتشر کرده است ، و تعداد بسیار چشمگیری را برای یک مشهور دوستانه در رسانه های اجتماعی مانند خودش به اشتراک می گذارد.

غوطه ور شوید

چه کسی از پایان دادن به روز با خیساندن لذت نمی برد؟ کیت هادسون اخیراً اینستاگرام با بسیاری از پست های مراقبت از خود پر شده است ، مانند این که به حمام شبانه او نگاه می کنید ، و طرفداران و دوستان را به خود اختصاص می دهد تا وقت خود را برای برنامه های سلامتی شخصی خود اختصاص دهند. JLo با یک ضربه محکم و ناگهانی از حمام خود روی باند اتومبیل #SelfCareSunday پرید.

برو بیرون

ثابت شده است که بیرون از آرامش در زیر ستاره گرفته تا غوطه وری ، یک خروجی عالی برای فرار از زندگی روزمره و برنامه های شلوغ ما ، هم برای ما و هم برای لیست های مورد علاقه ما است. سیندی کرافورد اینستاگرام را برای ارسال منظره زیبا و غروب خورشید خود ، با اشاره به اهمیت دادن به “چیزهای کوچک زندگی” ، به ویژه در حال حاضر ، نشان داد. شات اخیر آفتاب خیس از کلسی بالرین خاطرنشان می کند که ستاره کشور در این سال وقت اضافی برای “ماجراجویی بیشتر” و “آرایش کمتر” اختصاص خواهد داد. و تریسی الیس راس ما را به سمت “اولین غوطه وری در فصل تعطیلات” سوق می دهد و به ما احساس غربت تعطیلات گذشته را می دهد.

همه چیز درباره پوست

جادا پینکت اسمیت در حال حاضر یکی از بنیانگذاران مارک های مراقبت از پوست Hey Humans است ، اما مدتهاست که تمام نکات مربوط به مراقبت از پوست را در اینستاگرام خود ارائه می دهد ، مانند این ماسک DIY آووکادو و عسل که سوگند یاد کرده است. رزی هانتینگتون-وایتلی همچنین در عمل مراقبت از پوست شرکت می کند ، انتخاب های نهایی خود را برای داشتن یک رنگ براق به اشتراک می گذارد. آخرین مورد محبوب این سوپرمدل: ماسک روشن کننده شبانه Pipette.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>