8 محصول مراقبت از پوست با تزریق سرامید ساخته شده برای درمان خشکی پوست

طبق تحقیقات دروازه ، سرامیدها 50 درصد از موانع پوستی ما را تشکیل می دهند. بدون آنها ، پوست ما آسیب می بیند ، ملتهب ، چروکیده و کدر می شود ، اما با آنها رنگ چهره روشن ، سفت و صاف می شود. در حالی که بدن ما به خودی خود سرامیدهای طبیعی تولید می کند ، در اینجا هشت محصول اساسی از سراسر هیئت مدیره برای تقویت درخشش آورده شده است.

1
/
8

نفت

Pai The Light Fantastic Ceramide Oil Face (74 دلار)

این روغن کاملاً مناسب برای رفع عادت روزانه قبل از این است که سرتان به بالش برسد ، مملو از نانوکاکائو ، یک پوست نرم و طبیعی و امگا 3 برای تسکین علائم استرس است.

2
/
8

تونر

دکتر جارت + مایع سرامیدین (39 دلار)

این تونر مرطوب کننده و حاوی یک کمپلکس ثبت شده 5 سرا برای تقویت پوست و پانتنول برای کمک به ترمیم تکه های خشک ، ادعاهای تقویت کننده مانع خود را ارائه می دهد.

3
/
8

مرطوب کننده

شیر مرطوب کننده Seiso JBeauty Ceramide (95 دلار)

این امولسیون سبک وزن که مملو از مواد مرطوب کننده ، ترمیم کننده و تقویت کننده مانند روغن جوجوبا ، کره شی و سرامیدها است ، بلافاصله چهره نامطبوع را تغییر می دهد.

5
/
8

سرم چشم

سرم چشم روشن کننده NEOVA (63 دلار)

به آرامی این سرم تقویت کننده گردش خون را روی زیر چشم های پف کرده بزنید تا مخلوط اسید هیالورونیک و سرامیدها به طور قابل توجهی از ظاهر وحشتناک “اواخر شب” کاسته شود.

7
/
8

لایه بردار

لایه بردار پوست Arbonne BrightenUp (35 دلار)

تا زمانی که این اسکراب را امتحان نکنید ، که با مخلوطی از دانه های زردآلو خرد شده ، پودر خرد شده ، و سرامیدهای تمشک تزریق شده است ، پوست براق را مشاهده نکرده اید.

8
/
8

پاک کننده

نوار پاک کننده کف CeraVe (7 دلار)

این پاک کننده توصیه شده از درم از ترکیبی از نیاسینامید ، هیالورونیک اسید و سه سرامید ضروری برای تمیز کردن عمیق پوست بدون علائم خشکی یا سفتی استفاده می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>