9 محصول آداپتوژن غنی از زیبایی برای تسکین پوست استرس

در حال حاضر یکی از بزرگترین سخنان مهم در سلامتی ، “آداپتوژن ها” نیز در مراقبت از پوست نقش دارند. گرچه آنها در درجه اول به سرم ها و کرم ها اضافه می شوند تا پوست تحت فشار را به حالت متعادل برسانند ، اما متخصص پوست نیویورک ، دنیس گروس ، دکتر گفت که گیاهان آداپتوژنیک دارای خواص اضافی زیادی هستند که می توانند به سایر نگرانی ها مانند لکه های تیره ، شکستگی و حتی روزاسه کمک کنند. این نه نفر ادعاهای خود را برآورده می کنند.

3
/
9

کرم مرطوب کننده جوانان برای مردم Adaptogen (58 دلار)

سه آشواگاندا ، ریشی و رودیولا در این کرم غنی و در عین حال سریع جذب می کنند تا اثرات استرس محیطی بر روی پوست مانند خشکی ، قرمزی و تحریک را تسکین دهند.


4
/
9

روغن جوش روزبروک فعال تزریق (75 دلار)

قارچ Chaga یکی از گیاهان برجسته موجود در این روغن ملایم و غنی از آنتی اکسیدان است که از یک رتینوئید ، ویتامین C و ویتامین E برای صاف کردن خطوط ظریف و روشن شدن پوست خسته به نظر می رسد.


5
/
9

تونر گیاهی شش گلدن (69 دلار)

این مایع غنی از آداپتوژن که با یک گیاه انحصاری و گیاهان دارویی ساخته شده است و توسط بیش از 400 سال تخصص توسط دانشمندان و متخصصان گیاه شناسی ساخته شده ، تهدیدی سه گانه در بخش تونر است ، زیرا منافذ را به طور همزمان هیدراته ، متعادل و تصفیه می کند.


6
/
9

ماسک پاک کننده Solvasa Golden Harmony (41 دلار)

این ماسک پاک کننده بر پایه خاک رس رسم مراقبت از پوست را فریاد می کشد: آن را با نوک انگشتان خود روی پوست ماساژ دهید یا با یک برس مراقبت از پوست (مورد علاقه شخصی من) آن را جارو کنید. بگذارید دو دقیقه روی آن بماند تا از مزایای تصفیه کننده و درخشان کننده زردچوبه ، قارچ چاگا ، آشواگاندا و پروبیوتیک ها بهره مند شود.


7
/
9

روغن شبدر ریحان و رتینول Naturopathica مقدس (124 دلار)

سه گانه فوق العاده شارژ شده رتینول ، باکوچیول و ریحان مقدس آداپتوژنیک در این روغن غیرخاصیت به آن خواص ضد پیری بالایی می بخشد و به بهبود ظاهر خطوط ریز ، چین و چروک و تغییر رنگ در طول زمان کمک می کند.


8
/
9

کرم دست ساز Adaptogen Bad Palm Reader Palm Reader (18 دلار)

این کرم سریع جذب کننده در یک مکالمه و هیدراتاتور قوی در یک مورد ، نه تنها با کوکتل روغنهای غنی و کره دستهای بسیار تمیز شده را تسکین می دهد ، بلکه به لطف ریشه adaptogenic rhodiola rosea و رایحه تسکین دهنده ماندارین و بابونه


9
/
9

مرطوب کننده Terra / form Beauty SPF 50 (59 دلار)

ممکن است افزودن روغن CBD با طیف گسترده به یک مرطوب کننده ضد آفتاب غیرمعمول به نظر برسد ، اما در این فرمول سبک ، بسیار خوب عمل می کند. فواید آرامبخش کنف مخلوط با آداپتوژنیک آشواگاندا و قارچ ریشی به شما کمک می کند تا هر التهابی را که به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب در داخل پوست ایجاد می شود ، خنثی کند.


یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>