Beau Garrett Break Downs Biologique Recherche Obsession و ما اینجا هستیم

علاوه بر این ، کشش متوقف شده مانند جاذبه Netflix قابل توقف نیست Firefly Lane “چگونه آنها ترکیب سبک مد زیبایی را درست دریافت کردند؟” سوالی که کاملاً به معنای واقعی کلمه پیش از پایان صحنه افتتاحیه ظاهر می شود. این مجموعه درام طی چندین دهه طول می کشد و Beau Garrett ، بازیگر Cloud با روحیه آزاد (مادر نه همیشه قابل اعتماد برای Tully کاترین هیگل) ، وظیفه بسیار منحصر به فردی دارد که از همان دهه 70 تا اوایل وارد همان شخصیت شود – دهه 2000 ، همه در 10 قسمت. گرت اخیراً از جایی که در کانادا مشغول فیلمبرداری است با ما گپ زد تا وسواس خود را در مورد Biologique Recherche ، همه چیز صحبت کند Firefly Lane– او به اندازه بقیه امیدوار است که یک فصل دوم داشته باشد – و دقیقاً نحوه کار “روند پیری” برای تیم جذاب و استایل.

چگونه ابر در پشت صحنه “پیر” شد؟
خوب ، بیشتر دوره ای که او در آن ظاهر می شود [the ‘70s] بسیار طبیعی بود ، که برای من بسیار سرگرم کننده بود. من به این ایده که ابر به نوعی عجیب و غریب بود متعهد شدم – نه زنی که با او سر و صدا شود و نه زنی که واقعاً آرایش می کرد. خوشحالم که آنها اجازه دادند او در آن دوره چنین باشد ، زیرا فکر می کنم او دقیقاً اینگونه بود. بدیهی است که یک بار او برای تولد دخترش لباس پوشیده بود ، اما در بیشتر موارد ، آرایش مورد علاقه او نبود. او کاملا ضد استقرار بود و واقعاً علاقه ای به دیدن چیزی زیبا برای یک مرد نداشت.

اما درست کردن مسئله “پیر شدن” او به آزمایش و خطای زیادی نیاز داشت تا درست شود. انجام این کار فقط با آرایش بسیار دشوار است و ما جدول زمانی زیادی نداریم ، بنابراین من فکر کردم آنها با این همه کار عالی انجام دادند. کار با پروتز چالش برانگیز است ، زیرا شما به آنچه در آن می توانید انجام دهید محدود شده است – ما واقعاً با صورتم کار کردیم ، و من تمام عبارات ممکن را هنگام انجام آرایش انجام می دادم ، بنابراین می دانستیم وقتی زمان فیلمبرداری بود کار کنید.

دیدن خود 30 سال در آینده باید عجیب باشد.
بله ، جالب است که از یک طرف به عنوان یک زن مسن بیرون بیایید و از طرف دیگر به عنوان من که الان هستم بیرون بیایید … من سعی می کنم با یک خودخواهی کنار نیایم ، اما این یک موضوع خنده دار است. شما تقریباً شبیه این هستید: “اوه ، من باید منتظر آن باشم.”

علاوه بر آرایش و پروتز ، لباس قسمت بزرگی از نمایش است. آیا گذراندن همه روندهای مد دوره ها سرگرم کننده بود؟
قطعاً لباس واقعاً مهم بود و این چیزهای واقعی است. من عاشق این هستم که ، در قطعات پرنعمت ، اندازه شما اندازه شماست. من از اصالت لباس بسیار قدردانی کردم و همچنین ، اینطور نبود که ما این شخصیت را داشته باشیم که هیچ پول چنگ زدن و پوشیدن لباس گران قیمت را نداشته باشد. خیلی اوقات در تلویزیون ، این نوع اتفاقات می افتد. این همه واقع بینانه بود. من عاشق این هستم که به شخصیت شخصیت واقعی بود و او دست اندازهایی را که پیدا کرده بود پوشیده بود. که روی همه چیز درپوش می گذاشت.

شما کمی درباره عشق خود به مراقبت از پوست صحبت کرده اید. الان چیکار میکنی؟
دو چیز وجود دارد که من آنها را دوست دارم. به Biologique Recherche قسم می خورم. چیزهای آنها خارق العاده است. من از آن استفاده مذهبی می کنم. قسم به تونرهاشون به ماسکهای صورتشان قسم می خورم. من قطعاً برنامه منظم ماسک صورت روز یکشنبه خود را دارم. دوست پسر من می داند که ، روزهای یکشنبه ، من ماسک صورت می زنم و او نمی تواند من را متوقف کند. از آنجا که اکنون در کانادا مشغول فیلمبرداری هستم ، مارک های محلی وجود دارد که از آنها استفاده می کنم. صادقانه بگویم ، برای پوست من ، متوجه شده ام که بهترین کاری که می توانم برای آن انجام دهم ورزش و حفظ سلامتی در حد ممکن است – به طور عمده فقط مایعات بدن را ادامه دهم و راکد نباشم.

شما در سن نسبتاً کمی برای مدل سازی کشف شدید. آیا توصیه ای وجود دارد که به خود جوان خود بدهید؟
من واقعاً خوش شانس بودم که سر خوبی روی شانه هایم داشتم و حتی خوش شانس ترم که راهنمایی کامل داشتم. من همیشه “چیزهای دیگری” را داشتم که در زندگی دوست داشتم به آنها بازگردم ، مانند اسب سواری. این همان کاری بود که من در دوران جوانی برای سرگرمی خود انجام دادم و همچنان آن را خیلی دوست دارم. از همان ابتدا برای من روشن بود که مدلینگ نمی تواند – و نباید – همه چیز زندگی من باشد. یک جایی پیش آمد که من بیش از زمانی که شروع کرده بودم کار می کردم و نمی توانستم تحصیلاتم را حفظ کنم. من باید فارغ التحصیل می شدم و مجبور شدم GED خود را بگیرم ، اما من فقط نمی توانستم همه کارها را انجام دهم. داشتن چیزهای دیگری در زندگی مهم است ، مهم این است که تجارت بسیار چالش برانگیز است و بسیار موقتی نیز هست. الان هم با بازیگری بسیار خوش شانس هستم که کار می کنم. شما واقعاً باید از خود احساس قوی داشته باشید. داشتن چیزی که عاشق آن هستید و اطمینان حاصل کنید که همیشه آن را پرورش می دهید بسیار مهم است بنابراین هنوز هم وجود دارد.

امسال از چه چیزی هیجان زده اید؟ امیدوارم در فصل دوم مشتاقانه منتظر دیدار شما باشیم.
ای مرد ، دلم برای خیلی چیزها تنگ شده است! سه سال است که در لس آنجلس خانه نیستم. من هیجان زده هستم که به خانه برگردم ، دوستانم را ببینم ، دستانم را در زمین باغ خود بگذارم ، آفتاب را ببینم و گرم باشم. من از سفر و دیدن اروپا دوباره هیجان زده ام. من از کار دوباره هیجان زده ام. من امیدوارم که کرم شب تاب فصل دوم را پشت سر می گذارد ، و ما می توانیم برگردیم و دوباره شروع به مرور آن شخصیت ها کنیم. چیزهای زیادی از دست داده ام ، اما چیزهای ساده ای است: من نمی توانم صبر کنم تا دوباره خانه خود را ببینم ، آنجا خورشید غروب می کند و صدای جغد که شب بیرون است. دلم برای آن چیزها تنگ شده است ، اما خوب است که بدانم چیزهای زیادی وجود دارد که باید از آنها هیجان زده شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>