Beauty Aid Beauty در حال راه اندازی مراقبت از مو است

بله ، درست شنیدید: مارک همیشه مراقبت از پوست با تمایل به مراقبت از پوست – با کرم Ultra Repair (36 دلار) معروف است – در حال مراقبت از مو است. و دقیقاً مانند کرم نمادین ، ​​دو محصول ابتدایی این خط همه موارد لازم برای درمان خشکی و تحریک ، این بار از پوست سر را ارائه می دهند.

لیلی گوردون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت First Aid Beauty ، در گزارشی می گوید: “First Aid Beauty بیش از یک دهه است که بر روی سلامت پوست شما تمرکز کرده و محصولات تمیز و موثری ایجاد کرده است که نگرانی های پوستی شما را هدف قرار می دهند و استفاده از آنها احساس خوبی دارد.” “ما هیجان زده ایم که محصولات مراقبت از پوست را برای پوست سر خود گسترش داده و یک شامپوی شوره سر ارائه می دهیم که احساس زیبایی و بویی دارد و یک سرم شوره سر است که با سبک شما تداخل ندارد.”

این دوتایی محصول که امروز راه اندازی شده است ، برای دستیابی به بهترین نتایج در کنار هم کار می کند.

گام یک: شامپو ضد شوره همراه با روی 1٪ پیریتیون (30 دلار)

برای مقابله با پوسته پوسته و تسکین خارش پوست سر بدون افزودن به چربی های موجود در تابستان ، به این شامپو دست بزنید – این ماده با پپتیدهای ابریشم برای تقویت و مرطوب سازی ، گل همیشه بهار برای مبارزه با علائم پریشانی ، ویتامین E و روی پیرتیون برای مبارزه با پوسته پوسته و تحریک پر شده است. قبل از اینکه چند دقیقه داخل فرمول فرو رود ، خوب تکان دهید و با حرکات دورانی به پوست سر بمالید. سپس ، با نرم کننده مرطوب کننده مورد علاقه خود دنبال کنید.

این ممکن است اولین مارک تجاری این برند برای مراقبت از مو باشد ، اما این محصول شوخی ندارد: در یک مطالعه درک مصرف کننده با 51 شرکت کننده ، 85 درصد گزارش کردند که این محصول به از بین بردن پوسته های شوره سر آنها در عرض 10 روز کمک کرده است.

گام دوم: سرم ضد شوره سر (32 دلار)

در حالی که پوسته های قابل مشاهده توسط شامپو به سرعت پاک می شوند ، جلوگیری از بروز مجدد خشکی پوست نیز ضروری است ، جایی که این سرم در آن قرار می گیرد. در فرمول وجود دارد: اسید سالیسیلیک 2 درصد برای تصفیه پوست سر ، آلوئه برای آرامش و تغذیه ، بلغور جو دوسر کلوئیدی برای از بین بردن خشکی پوست و پودر زغال چوب برای سم زدایی و بیرون کشیدن ناخالصی ها. برای استفاده ، خوب تکان دهید ، موها را به صورت مقاطعی تقسیم کنید و سرم را مستقیماً روی موهای خیس یا خشک بمالید و روی پوست سر تمرکز کنید. بگذارید روشن شود و آبکشی نکنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>