Buzz Oscar: رنگ لب زرق و برق دار آماندا سیفرید که هنوز به بازار نیامده است

مراسم جوایز اسکار 93 ، همان سطح درخشش و زرق و برق مطلوبی را که انتظار داشتیم از بزرگترین شب هالیوود داشته باشیم ، نداشت ، اما مانع از این نشد که برخی از ستاره های مورد علاقه ما همه لباس را با لباس های کوتاه ، موهای زائد بیرون بکشند (و برشهای غیر منتظره) و رنگ لب پررنگ.

و صحبت از رنگ لب ، آماندا سیفرید با گلدان شراب دار خود ، که کاملاً با لباس قرمز قرمز آرمانی ، که توسط جورجیو آرمانی طراحی شده بود ، نمایش را به سرقت برد. نامزد بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در مانک، برای اولین بار L’Absolu Rouge Drama Ink رنگ لب لب کاملاً جدید Lancôme را در سایه 481 Nuit Pourpre (یا به انگلیسی Purple Night به انگلیسی) آغاز کرد.

گرچه خرید آن تا ماه آینده در دسترس نخواهد بود ، اما ما یک لیوان رژ لب را از Lancôme دریافت کردیم ، که آن را به عنوان یک مایع نیمه مات توصیف می کند که رنگ بسیار سبک وزن و سبک وزن را ارائه می دهد و تا هشت ساعت طول می کشد. این ماده همچنین از اسید هیالورونیک و روغن گل سرخ در یک فیلم “بسیار نازک” استفاده می کند که لب ها را با یک کشش می پوشاند اما آنها را خشک نمی کند. برای افزودن ابعاد ، Genevieve Herr ، هنرمند آرایشگر سیدفرید ، ابتدا لب های بازیگر زن را با Lancôme Le Lip Liner در فیلم گل رز ، و سپس جوهر درام Rouge را استفاده کرد ، با استفاده از نرم افزار گلبرگ منحنی اختراع شده برای دقت نهایی.

شب گذشته ، آنجلا باست (مجلسی دیگر که لباس مجلسی قرمز-گیلاسی به تن می کند) به عنوان مجری ، لب جدیدی را در سایه های مختلف برای جلوه ای ابری به تن کرد ، که آرایشگر او D’Andre Michael با یک چشم دودی و برجسته آبی رنگ آن را ست کرد. مایکل از سایه 288 برای پایه ، سایه 274 چای فرانسوی در وسط و سایه 311 رز چری برای برجسته کردن گلدان مرکزی استفاده کرد.

جوهر Rouge Drama در 13 سایه ، از قرمز آتشین تا صورتی خشخاش ، گل رز ظریف و همه چیز در دسترس موجود خواهد بود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>