Chipotle در حال راه اندازی یک خط آرایشی است که با الهام از محبوب ترین مورد منویی ارائه شده است

مجموعه آرایش من به آرامی با محصولات الهام گرفته از غذا که به نظر می رسد به اندازه کافی خوب برای خوردن پر می شوند (من هنوز مجموعه آرایش Cheeto را از سال 2019 دارم) پر می شود ، و این فقط رشد می کند. Chipotle به تازگی اعلام کرده است که آنها در 9 مارس مجموعه آرایش دیگری را با elf Beauty راه اندازی کرده اند – و اگر هر رویای ما فقط تحقق پیدا نکند ، تمام محصولات موجود نیز کمتر از 20 دلار است.

در این پرچم شامل براق کننده لب آن (8 دلار) ، مجموعه اسفنج صورت Extra Guac به شکل آووکادو (10 دلار) ، کیف آرایش صورت تراشه های چشم (18 دلار) – شبیه کیف تراشه دقیق Chipotle است – و 12 رنگ پالت سایه چشم Chipotle (16 دلار) ، که با سایه های کاسه ای بوریتو مانند یک سبز آهک خامه ای و یک نارنجی سس داغ پر شده است.

گرچه این پرتاب با الهام از guac ما را از هیجان درخشان می کند ، اما این اولین rodeo Chipotle در زمینه آرایش نیست. در سال 2020 ، این مارک تجاری با الف در یک رونمایی دیگر کار کرد ، که شامل همه چیز از یک براق کننده لب گرفته تا یک پودر صورت است. مطابق با ناظر بازار، آن کیت در کمتر از چهار دقیقه به فروش رسید و ما پیش بینی می کنیم که با این نسخه از بازار آینده نیز همین اتفاق رخ دهد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>