Degree Just راه اندازی اولین دئودورانت فراگیر جهان را اعلام کرد

مطابق با بانک جهانی، یک میلیارد نفر ، یا 15 درصد از جمعیت جهان ، نوعی ناتوانی را تجربه می کنند. با وجود این درصد بالا ، در حال حاضر هیچ دئودورانتی با این افراد ، به ویژه افراد دارای معلولیت اندام فوقانی ، در ذهن وجود ندارد – تاکنون.

امروز ، مارک ضدعفونی کننده و ضد تعریق Degree اولین دئودورانت فراگیر جهان را معرفی کرد که با نام Degree Inclusive شناخته می شود و برای افراد دارای اختلال بینایی و ناتوانی حرکتی اندام فوقانی طراحی شده است. این برند با متخصصان طراحی از برند تبلیغاتی Wunderman Thompson ، متخصصین کاردرمانی ، مهندسان و افرادی که دارای معلولیت اندام فوقانی هستند همکاری کرد تا نمونه اولیه ای ایجاد کند که فرآیند استفاده از دئودورانت را در دسترس قرار دهد.

به جای بطری مستقیم و پایین پیچ تاب ، دئودورانت نوآورانه دارای یک طراحی قلاب برای استفاده یک دست ، قرار دادن گرفتن مشخص برای کسانی است که فاقد بازو یا دسته سبک هستند ، یک اپلیکاتور بزرگتر به شکل توپ که بیشتر زمین را پوشش می دهد با کمتر تلاش ، و یک برچسب بریل همراه با دستورالعمل هایی برای افراد با دید محدود.

این طرح جدید نه تنها توسط متخصصان تحت آزمایش و آزمایش قرار گرفته است ، بلکه توسط اعضای جامعه معلولین نیز تأیید شده است. Degree برای دریافت بازخورد در سمت کاربر و بهبود تجربه راه اندازی ، با The Chicago Lighthouse ، Open Style Lab و Muscular Dystrophy Association همکاری کرده است.

کاترین پرستو ، معاون رئیس جمهور ، می گوید: “به عنوان یک مارک تجاری که متعهد به ایجاد اعتماد به نفس در حرکت بیشتر مردم است ، معتقد است که هیچ کس نباید از منافع تحول پذیر جنبش جلوگیری کند.” “بیش از 60 میلیون نفر در ایالات متحده با معلولیت زندگی می کنند ، اما هنوز محصولات و تجربیات با توجه به این جامعه طراحی نشده اند. ما با استفاده از Degree Inclusive امیدواریم که بتوانیم اقدامات جسورانه ای را در سراسر صنعت القا کنیم تا اطمینان حاصل شود که افراد معلول از یک میدان بازی برابر برخوردار هستند. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>