Derms یکی از محصولات مراقبت از پوست می گوید همه ما باید هر روز استفاده کنیم

هر لحظه هزاران محصول زیبایی در دسترس مصرف کنندگان قرار دارد ، اما فقط یک دسته از محصولات وجود دارد که همه متخصصان پوست می گویند شما باید هر روز استفاده کنید: ضد آفتاب.

دلیل؟ قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش خورشید می تواند باعث شود جدی آسیب به پوست محافظت نشده شما. کوه می گوید: “پوست ما هر روز در معرض نور ماوراio بنفش و نور مرئی است ، حتی اگر در خانه یا ماشین باشید.” استفانی اسمیت- فیلیپس ، دکتر متخصص پوست ، Pleasant ، کارولینای جنوبی و SkinCeautis ، متخصص پوست. “طول موج های طولانی تر UV و نور مرئی از طریق پنجره ها نفوذ می کند و به لایه های عمیق پوست آسیب می رساند ، که منجر به سرطان پوست ، تغییر رنگ و علائم پیری پوست می شود.”

برای جلوگیری از این نوع آسیب ، سرمایه گذاری در یک ضد آفتاب با کیفیت بسیار حیاتی است. اگر به دنبال یکی از آنها هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید ، دکتر اسمیت- فیلیپس توصیه می کند SkinCeuticals Daily Brightening UV Defence SPF 30 را امتحان کنید. ترکیبی قوی از ترکیبات تغییر رنگ دهنده و آبرسان برای روشن تر و یکدست تر شدن پوست ، “او می گوید. “بنابراین ، استفاده روزانه از این ضد آفتاب خاص می تواند به پیری پوست مربوط به آفتاب کمک کند.”

این فرمول حاوی 1 درصد اسید ترانکسامیک است که ماده مهمی است که به دلیل توانایی آن برای روشن شدن پوست و بهبود ظاهر لکه های تاریک سرسخت شناخته شده است. نیاسینامید ، همچنین به عنوان ویتامین B3 شناخته می شود ، همچنین برای مزایای پوستی نیز در این فرمول گنجانده شده است. “استفاده موضعی از نیاسینامید از نظر بالینی نشان داده شده است که مانع رطوبت پوست را تقویت می کند و ظاهر تغییر رنگ ، لک و قرمزی را کاهش می دهد.”

این ضد آفتاب نه تنها در محافظت از پوست م effectiveثر است ، بلکه از نظر زیبایی ظاهری برای هر رنگی نیز به نظر می رسد. “من به خصوص میکا را دوست دارم [within the formula] براق کننده زیبایی این ضد آفتاب است ، در حالی که گلیسیرین و سدیم هیالورونات باعث آبرسانی به پوست می شود. ” “به راستی ، این یک محصول عالی و چند منظوره برای مراقبت از پوست است.”

برای محافظت بهینه ، بهتر است این ضد آفتاب را روزانه روی تمام پوست های در معرض ، به ویژه صورت ، گردن و دست ها قرار دهید. همچنین می توانید بعد از آنتی اکسیدان ها – مانند ویتامین E یا ویتامین C – سرم های دیگر و قبل از استفاده از آرایش ، SkinCeuticals Daily Brightening UV Defense SPF 30 را استفاده کنید.

نکته نهایی: اگر یک محصول زیبایی وجود دارد که باید روی آن بپاشید ، آن ضد آفتاب است. ضد آفتاب نه تنها از آسیب دیدگی در آینده جلوگیری می کند ، بلکه این گزینه خاص می تواند به بهبود چهره فعلی شما نیز کمک کند. در مورد برد-برد صحبت کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>