Dollar General به تازگی یک خط مراقبت از مو تمیز را اعلام کرد و تمام محصولات آن 5 دلار است

وقتی نوبت به مراقبت از مو می رسد ، پزشکان و محققان به طور مداوم در حال یافتن اطلاعات جدید در مورد مواد خطرناک موجود در محصولات ما هستند (فکر کنید: پارابن ها و دی متیکون). در حالی که مراقبت از موهای تمیز هم در داروخانه ها و هم در فروشگاه های بزرگ به آرامی به یک قاعده تبدیل می شود ، محصولات بدون مواد شیمیایی مضر اغلب قیمت بالاتری دارند ، تا کنون.

جمعه گذشته ، دلار ژنرال محصولات جدید و مقرون به صرفه محصولات مراقبت از موی تمیز خود را با نام Root to End اعلام کرد که اکنون در بیش از 17000 فروشگاه محله Dollar General موجود است. همه محصولات نه تنها بی رحمانه و گیاهی هستند ، بلکه از پارابن های مضر ، فتالات ، روغن معدنی و سولفات ها نیز عاری هستند.

این خط شامل 10 محصول اساسی برای موهای سالم است ، از شامپوی حجم دهنده گرفته تا اسکراب پوست سر ، اما چند مورد به خصوص توجه ما را جلب کرده است:

ما همیشه روی شامپوی خشک جذب کننده روغن غرق می شویم و شامپوی Root to End Dry (5 دلار) همه خیالات ما را قلقلک می دهد. این اسپری ساخته شده با یک مجموعه احیای رشته اسید آمینه ، ادعا می کند که به راحتی با موهای بدون هر نوع گچ سفید ترکیب می شود در حالی که باعث افزایش حجم می شود. ما همچنین نمی توانیم صبر کنیم تا Root to End Styling Curl Defining Cream (5 دلار) ، آخرین ریزه کاری مو برای فرهای نرم و نرم ، را تحمل کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خط تولید ، Dollar General Days of Beauty از 15 مارس تا 20 مارس آغاز می شود و آنها آموزش های زنده و بحث در مورد محصولات دارای بافت مو ، مواد آرایشی و سلامتی را ارائه می دهند ، که همه اینها در فروش شما است ژنرال محلی محلی

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>