Drea de Matteo در مورد گریمی که همیشه در صحنه فیلمبرداری داشته و چرا آخرین پروژه او “یکی از سرگرم کننده ترین تجربه های او از زمان سوپرانوها” است

با لیست طولانی از نقش های محکم زیر کمرش (سوپرانوها ، زنان خانه دار ناامید و پسران هرج و مرج، به نام چند) ، یک پادکست محبوب و یک سری جدید پیش بینی شده ، شهر بهشت، با ضربه Amazon Prime Video در تاریخ 25 مارس ، Drea de Matteo 49 ساله ممکن است هالیوود به نظر برسد ، اما همانطور که مادر دو فرزند از خانه اش در “The Canyon” با ما گپ زد ، بدیهی است که او واقعی است – و راک و رول – همانطور که می شود.

چرا این پروژه؟
خوب ، معمولاً وقتی پروژه ای از این دست از صندوق ورودی در صندوق ورودی می آید ، اینگونه به نظر می رسند: “این یک تصویب است.” استودیویی متصل نبود. شبکه ای متصل نبود. چیزی نبود. فقط این پسر بود [Paradise City creator, Ash Avildsen] که گفت ، “من می توانم به تنهایی یک نمایش بگذارم و به کسی احتیاج ندارم بنابراین اینجا می روم.” من شیفته این موضوع شدم. من مثل این بودم: “یک لحظه صبر کنید. بگذارید بررسی کنم. ” این همه مربوط به صنعت موسیقی بود ، که من آن را دوست دارم زیرا من عاشق موسیقی هستم و همیشه با موسیقی دانان قرار گذاشته ام [laughs]، بنابراین من به نوعی در آن دنیا بزرگ شدم. این در LA تیراندازی می کرد و هیچ چیزی در LA شلیک نمی کرد ، بنابراین این یک امتیاز مثبت بود. بیش از هر چیز ، من می خواستم بدانم که چگونه این پسر فکر می کند که می تواند این کار را انجام دهد. من می خواستم کسی را ببینم که چنین جاه طلبی بزرگی دارد و آن را می بیند. آیا آن قرار بود یک قطعه قطار شود یا خوب باشد؟ برای من مثل یک آزمایش بود.

سپس ، من متوجه شدم که یکی از همسالانم از فرزندان هرج و مرج به فکر انجام آن بود و به نوعی از آنجا بازی کرد. من عاشق تماشای آش برای کارهایش بودم. واقعا سرگرم کننده بود. این احتمالاً یکی از سرگرم کننده ترین تجربه های من از آن زمان بوده است سوپرانوها ، من می خواهم بگویم. واقعاً اوقات خوبی بود. احساس می کردم آنها بلافاصله خانواده هستند ، اما نمی دانستم چه شکلی است و صادقانه نشان می دهد. من تازه شروع به تماشای قسمت اول کردم و مثل این که یک واقعیت شو بود ، گیر افتادم. این یک واقعیت نمایشی سطح بالا احساس می شود – من می دانم که مردم از تماشای آن دیوانه می شوند.

آیا شما چیزی شبیه شخصیت خود هستید؟
فکر می کنم آش با بازی در نقش من آمد زیرا او می دانست که من چقدر درگیر موسیقی هستم. منظورم این است که من با صنعت موسیقی درگیر نیستم ، اما همیشه با نوازندگان درگیر بوده ام. او می دانست که این مناسب است. آیا من مثل او هستم؟ او قطعاً خیلی عوضی تر از من است و اعتماد به نفس بالاتری دارد. به طور معمول ، من در هر کاری که انجام می دهم یک قربانی بازی می کنم – این به نوعی از تخصص من است و به نوعی مورد علاقه من برای بازی است – اما ، هر چند وقت یک بار ، برای این نقش های سخت دخترانه فراخوانده می شوم. او دختری کاملاً سرسخت است و من واقعاً از بازی در آن لذت بردم زیرا می توانم آن طرف خودم را کشف کنم. در زندگی ، همیشه آرزو می کنید آنچه را می خواستید در یک شرایط خاص بگویید. در فیلم ، آن موقعیت ها در واقع اتفاق می افتد. حالا که دارم یک عوضی سخت بازی می کنم ، باید همه آن حرف ها را بزنم.

شما در نیویورک بزرگ شده اید و اکنون در LA هستید. تفاوت بزرگی که با ایده آل های زیبایی می بینید چیست؟
هنگامی که من یک دختر جوان در نیویورک بودم ، برای من ، نیویورک زیباترین زنان را داشت ، زیرا همه بسیار متنوع و آدم کشی بودند. حتی افرادی که از نظر معیارهای زیبایی زیبا به حساب می آمدند در نیویورک کمی بیشتر از حد خارج شدند. من قبلاً در میله ها کار می کردم ، بنابراین می دیدم که همه مدل ها وارد می شوند و بسیاری از آنها ظاهری عجیب داشتند – برخلاف اینجا در لس آنجلس ، جایی که این نوع نوعی همگن است. همه مثل اینکه در یکدیگر فرو رفته اند شروع می کنند.

اما نیویورک و LA قطعاً متفاوت هستند. نیویورک بیشتر در لبه است – همیشه. من فقط می توانم آن را با صنعتی که در آن هستم مقایسه کنم ، اما به نظر می رسد مردم در نیویورک بیشتر از هنر مشهور به هنر واقعی اهمیت می دهند. اما بسیاری از مردم نیویورک به دلیل آب و هوا و یک میلیون دلیل دیگر در اینجا به سر می برند. تا آنجا که چیز زیبایی می رود ، من اینجا فکر می کنم [in L.A.] من احتمالاً بیش از آنچه در خانه هستم برجسته هستم. به خانه برگردم ، من فقط یک نیویورکی هستم. در اینجا ، نیویورکی ها کمی خارجی تر به نظر می رسند.

چیزی که از جوانی متوجه تغییر آن شده ام – و این در آن سوی صفحه ، در هر دو ساحل است – نحوه مشاهده تصویر بدن است ، که یک چیز شگفت انگیز است. بزرگ جالب است و یک مدل فوق العاده لاغر – آن نوع آرزو که همه این دختران قبلاً نگاه می کردند ، من هم شامل آن می شوم – اکنون نوعی یوک است. مرد ، من قبلاً از داشتن یک الاغ بزرگ متنفر بودم! حالا ، مثل این است که: “اوه ، خدا. کاش الاغم بزرگتر بود! ” شما J.Lo و سپس Kardashians دارید … منظورم این است که آنها ظاهر را تغییر دادند. آنچه می خواهید بگویید اما آنها واقعاً این کار را کردند. اما مرد ، هر آنچه باعث می شود احساس زیبایی داشته باشی ، فقط این کار را انجام بده. اگر به شما احساس خوبی می دهد ، پس باید این کار را انجام دهید.

دخترتان تازه 13 ساله شده است. آیا او به زیبایی تبدیل شده است؟
اوه خدای من. با او همه چیز جدید است! او از بسیاری جهات هنوز یک کودک است ، اما هر روز تغییر می کند. پوست او تغییر می کند ، موهایش تغییر می کند ، همه چیز خیلی سریع تغییر می کند. شروع کردم به خریدن چند محصول برای او ، بنابراین او دیگر از “وسایل کودک” خود استفاده نمی کند – او علاقه زیادی به Florence By Mills دارد و من چیزهای Kiehl را برای او تهیه کردم … هیچ چیز خیلی دیوانه ای نیست. من ترجیح می دهم از چیزهایی استفاده کنم که برای بچه ها و خودم طبیعی باشد و همچنین از این مارک به نام Hello Mello نیز استفاده کرده ام. شما مجبورید سریعتر از اکثر مواد از آن استفاده کنید زیرا مواد نگهدارنده وجود ندارد و واقعاً جذب پوست می شود. بنابراین این همان چیزی است که ما تا استفاده از کرم روی بدن او استفاده می کنیم.

شما به نوعی برای موهای خود شناخته شده اید. راز چیست؟
من خودم موهایم را می زنم ، اما راز واقعی ترسی کانینگام و پریسیلا والس است. پریسیلا موهایم را به من می دهد – آنها موهای زائد هستند و به من کمک می کند آنچه را که در گذشته از 20 سالگی به نظر می رسید کپی کنم. سپس تریسی آن رنگ را بالا نگه می دارد. آنها 16 یا 17 سال است که کارهای من را انجام می دهند. پریسیلا الان دیگر وقت کافی برای من ندارد زیرا او خیلی از کارهای کارداشیان را انجام می دهد. او مشغول است بنابراین ، ممکن است مجبور شوم به دنبال یک خانم جدید و عالی باشم.

شما بخشی از نمایش های نمادین بوده اید ، آیا راز زیبایی از صحنه ها دارید؟
من از زیبایی چیزی نمی دانم! من فقط می دانم که از محصولاتی که روی من استفاده می کنند ، می دانم چه چیزی می دانم و سپس به خانه می روم و از همان محصول استفاده می کنم. برای مو ، من از تمام محصولات اوریب استفاده می کنم زیرا این همان چیزی است که تریسی برای من ترجیح می دهد. من از اسپری خشک بافت و اسپری ضد رطوبت استفاده می کنم – این موارد در زمان روشن بودن من رفع شد سایه های آبی و در هرج و مرج ، زیرا ما باید آن فرها را در موهای من نگه داریم. همیشه با محصول اوریب همراه باشید.

تا آنجا که پوست می رود ، من تمایل ندارم صورت خود را با کرم های بسیار گران قیمت و دیوانه چاپلوس نکنم. من SkinCeuticals و ویتامین C آنها را دوست دارم. من از مواد باربارا استورم استفاده می کنم و سرم لیفتینگ او را خیلی دوست دارم. معجزه آسا است دوستم مرا به یکشنبه رایلی روشن کرد. این شگفت انگیز است. آن کرم عالی است. این مورد جدید مورد علاقه من است. آرایش من در صحنه استفاده می شود – که من هم اکنون برای تنظیم می آورم و آنها را وادار می کنم تا برای مجموعه خرید کنند – Clé de Peau تمام وقت است. هر وقت آنها بدانند که من می آیم ، از من می پرسند که چه نوع آرایش صورت را دوست دارم و همیشه باید Clé de Peau باشد – مخفی کننده ، آرایش صورت ، بهترین است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>