Estée Lauder در حال خرید گروه زیبایی DECIEM با قیمت 2.2 میلیارد دلار است

شرکت های Estée Lauder (ELC) توافق نامه ای را با DECIEM Beauty Group ، شرکت دیجیتالی هدایت شده در پشت مارک های مورد علاقه طرفداران از جمله The Ordinary و NIOD ، امضا کرده اند که قصد دارد در نهایت این مارک را به طور کامل خریداری کند.

طبق یک انتشار اخیر ، “مرحله اول” در این پروژه شامل افزایش سرمایه گذاری فعال ELC در DECIEM از حدود 26 به 76 درصد است که هزینه آن حدود 2.2 میلیارد دلار است. پس از اتمام این مرحله در ژوئن 2021 ، ELC پس از یک دوره سه ساله ، DECIEM را به طور کامل خریداری می کند ، که آنها آن را “مرحله دوم” می نامند. قیمت خرید باقیمانده سود در حال حاضر مشخص نیست و براساس عملکرد DECIEM تعیین می شود.

در حالی که ELC هنوز سه سال از دستیابی به مالکیت کامل باقی مانده است ، رهبران تیم DECIEM – بنیانگذار Brandon Truaxe ، بنیانگذار Pasquale Cusano و مدیر عامل بنیانگذار نیکولا Kilner – هیجان خود را برای این گام مهم در زندگی حرفه ای خود به اشتراک می گذارند.

کیلنر در انتشار می گوید: “براندون آرزو داشت که ELC برای همیشه خانه ای برای DECIEM باشد ، و ما واقعاً فروتن هستیم که امروز به چشم انداز او دست می یابیم.” “من و تیم ما به ایجاد براندون ادامه خواهیم داد ، و ما از ELC برای تعهد مداوم خود به چشم انداز و آینده ما تشکر می کنیم.”

به همین ترتیب ، ELC به سرمایه گذاری اعتماد دارد. فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی شرکتهای Estée Lauder می گوید: “طی چهار سال گذشته ، ما یک همکاری طولانی مدت و واقعاً ویژه با تیم باورنکردنی DECIEM ایجاد کرده ایم و از آنچه در آینده انتظار داریم هیجان زده ایم.” رهاسازی “DECIEM یک شرکت استثنایی است. نیکولا و تیم او مارک های معتبری با محصولات کاملاً م effectiveثر و ضروری با استفاده از یک مدل یکپارچه عمودی ساخته و پرورش داده اند و یک سبک ارتباطی شفاف و جذاب را ایجاد کرده اند. محصولات قهرمان این شرکت ، نوآوری مطلوب و رویکرد لمس بالا برای اولین بار دیجیتال و مصرف کننده در موفقیت آن نقش داشته است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>