FDA به تازگی یک فناوری جدید را پاکسازی کرده است که می تواند بدون جراحی با لیفت صورت رقابت کند

در اوایل سال 2019 ، اخبار مربوط به یک نوآوری بزرگ به نام Micro-Coring سر و صدای زیادی را در دنیای زیبایی ایجاد کرد تا از مزایای سفت کننده و ضد پیری پوست در برابر لیفت صورت ، اما بدون جراحی استفاده کند. با این حال ، هنوز برای بیماران بالقوه بسیار جدید نیست که هیجان زده شوند زیرا شرکت Cytrellis که روی فناوری اختصاصی پشت صحنه کار می کند ، هنوز مجوز خود را از FDA دریافت نکرده است (گامی مهم برای پیشبرد راه اندازی هر گونه درمان زیبایی جدید)

به سرعت به این هفته منتقل شوید و سرانجام زمان آن فرا رسید: Cytrellis به تازگی چراغ سبز دستگاه را دریافت کرد ، که با سیستم Micro-Coring سیستم ellacor نامیده شد و به عنوان یک روش حداقل تهاجمی برای کاهش متوسط ​​به بازار بازاریابی خواهد شد. -چین و چروک شدید در قسمت میانی و تحتانی صورت.

بر اساس تحقیقات اولیه و آینده نگرانه بنیانگذاران آن ، جراح پلاستیک بوستون ، ویلیام جی آستین ، جونیور ، دکتر ، و متخصص پوست ، روکس اندرسون ، دکتر (وی CoolSculpting را اختراع کرد) ، سیترلیس توانست این ایده ابتکاری را زنده کند. “سیستم رمان [the first of its kind] می تواند به اندازه برخی از اقدامات جراحی بدون ایجاد زخم پوست را از بین ببرد. “

بنابراین چگونه کار می کند؟ به گفته دوریس دی ، متخصص پوست نیویورک ، این دستگاه از سوزن های توخالی برای از بین بردن میکرو هسته های ضخامت کامل بافت پوست و اپیدرم استفاده می کند ، در نتیجه ظاهر چین و چروک ها بهبود یافته و افتادگی پوست در ارتباط با افزایش سن کاهش می یابد. “این کار را با بی حسی موضعی بدون ایجاد جای زخم و زمان بهبود سریعتر-حدود سه روز-نسبت به بسیاری از روشهای مبتنی بر انرژی انجام می دهد. حدود 5 تا 10 درصد پوست اضافی را کاهش می دهد ، اما هیچ زخمی ندارید ، بنابراین اگر 10 بار این کار را انجام دهید ، 30 درصد پوست را برداشته اید. اگر از جوانی شروع کنید و به مرور زمان این کار را انجام دهید ، می تواند نیاز به لیفت صورت را در آینده بسیار کاهش دهد. واقعاً می تواند عظیم باشد. ”

برای کسانی که می پرسند آیا درمان مشابه میکرونیدلینگ است ، اینطور نیست ، اگرچه کاملاً قابل درک است که چنین تصور کنید وقتی در یک جمله “میکرو” و “سوزن” را می شنوید. دکتر دی می گوید: “میکرونیدلینگ هیچ پوستی را از بین نمی برد.” “میکرو کورینگ کانال هایی در پوست ایجاد می کند ، بنابراین مانند یک میکرونیدل است ، اما میکرونیدل ها با هدف ایجاد یک سوراخ در پوست مانند یک برش کوکی توخالی نیستند. وقتی آن را از طریق پوست فشار می دهید ، پوست وارد سوراخ یا حفره سوزن می شود. ”

این سوراخ ها بسیار ریز و درشت هستند ، اما اندازه آنها مناسب است بدون اینکه جای زخم باقی بماند. “در مطالعات انجام شده ، Micro-Coring هیچ گونه اسکار قابل تشخیص از نظر بالینی یا حتی بافت شناسی ایجاد نکرد ، بنابراین آنها بیوپسی پوست را انجام دادند و دریافتند که حتی با زیر میکروسکوپ ، هیچ کلاژن آسیب دیده ای پیدا نمی کنید. دکتر دی توضیح می دهد.

با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که این روش مانند روش جراحی ، عضلات صورت را دستکاری نمی کند ، که اغلب برای دستیابی به نتیجه جوانتر در کل ضروری است ، نه اینکه فقط پوست را سفت کند. در هر صورت ، این یک نوآوری مهم برای جامعه زیبایی شناسی است و ما نمی توانیم منتظر یادگیری بیشتر باشیم.

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “برترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>