FDA فقط یک کرم آکنه جدید را تأیید کرد و توسط متخصص پوست تایید شده است

در 28 ژوئیه ، کرم Twyneo ، اولین نوع در نوع خود از ترتینوئین و بنزوئیل پراکسید (BPO) ، توسط FDA برای درمان آکنه تأیید شد ، و یک متخصص پوست می گوید که به طور چشمگیری بهتر از دو ماده اصلی عمل می کند. .

این کرم که توسط Sol-Gel Technologies توسعه یافته است ، برای بزرگسالان و کودکان 9 سال به بالا تأیید شده است. این تأیید بر اساس داده های دو کارآزمایی بالینی مختلف فاز سه بود که در آنها این دارو اثر پاک کننده آکنه را بر روی بیماران در این محدوده سنی نشان داد.

با توجه به داده های بالینی مشاهده شده ، ما معتقدیم که Twyneo می تواند چشم انداز درمان ده ها میلیون بیمار مبتلا به آکنه ولگاریس را تغییر دهد. ” به یک انتشار در حال حاضر با شرکت دارویی Galderma for همکاری می کند تجاری سازی در ایالات متحده ، Sol-Gel می تواند پنج سال پس از شروع این مشارکت ، حقوق تجاری سازی را به دست آورد.

به گفته Spokane ، WA متخصص پوست Wm. فیلیپ ورشلر ، MD ، آنچه Twyneo را متفاوت می کند این است:میکرو کپسوله کردن دو محصول پایه در پوسته های محافظ مشتق از سیلیس. تیاو دو چیز را انجام می دهد: اول ، این اجازه می دهد تا ترتینوئین و BPO با هم بسته بندی شوند ، که یک سناریوی منحصر به فرد است زیرا BPO یک محصول واکنشی است که می تواند سایر مواد را تخریب کند. دوم ، انتشار آهسته هر دو محصول به حداقل رساندن سوزش هنگام استفاده کمک می کند. ” دکتر ورشلر ، که یک محقق بالینی برای آزمایشات Twyneo FDA بود ، همچنین توضیح می دهد که چرا این مواد اگر به درستی فرموله شوند با هم کار می کنند: “BPO و ترتینوئین روی مسیرهای مختلف پیدایش آکنه عمل می کنند. بنابراین ، هنگامی که با هم استفاده می شود ، هم افزایی وجود دارد که بیش از استفاده فردی آنها است. “

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>