Gabrielle Union و Dwayne Wayde در حال راه اندازی خط مراقبت از پوست هستند

گابریل یونیون و همسرش دواین وید بنیانگذاران مارک های مراقبت از پوست را به لیست طولانی افتخارات خود اضافه می کنند. امروز ، این دو نفر از راه اندازی نام تجاری پایدار مراقبت از پوست Proudly ، که برای کودکان با پوست غنی از ملانین ایجاد شده است ، خبر دادند.

اینستاگرام / GabUnion

“ما بسیار هیجان زده هستیم که رسماً شرکت نوزاد خود را با افتخار معرفی می کنیم. در حالی که ما همچنان در تلاش های جدید با هم کار می کنیم ، هدف ما این است که همیشه کار خود را متمرکز بر تغییری کنیم که می خواهیم شاهد باشیم ضمن اینکه از تنوع ، برابری و شمول پیروی می کنیم. ” “با افتخار ، ما مفتخریم که مجموعه ای از محصولات متناسب با نیازهای منحصر به فرد مراقبت از پوست کودکان رنگین پوست را داریم که اغلب در بازار انبوه نادیده گرفته می شوند.”

اتحادیه در یک پست اینستاگرامی ادامه می دهد: ما واقعاً متنوع و نماینده هستیم و نمی توانیم در این مورد افتخار کنیم. “

مانند ذات گزارش ها، نام تجاری فقط با مشاغل مشابهی که به دنبال ایجاد تغییر مثبت در صنعت هستند ، به ویژه با تلاش های متنوع خود ، شریک خواهد بود. خارج از Wade و Union ، معاون سابق استراتژی آنلاین جهانی در Estée Lauder Company ، پاملا چولانکریل به عنوان رئیس جمهور به تیم خواهد پیوست و Naana Boakye ، متخصص پوست ، نیویورک ، فرمول دهنده اصلی این خط خواهد بود.

در بیانیه ای ، دکتر بوكی می گوید ، “ضروری است كه مارك های مراقبت از پوست قبل از فرمولاسیون محصولات مراقبت از پوست ، تفاوت های ساختاری و كاربردی در پوست مخلوط شده را در نظر بگیرند. در غیر این صورت ، مواد موجود در محصولات می توانند باعث تحریک پوست ، هایپرپیگمنتیشن یا احتمالاً وضعیت موجود را تشدید کنند. ما در تهیه هر محصول با افتخار هر ماده ای را که می تواند به حفظ سلامتی و مانع پوست کمک کند ، در نظر گرفته ایم. “

با افتخار قرار است اواخر سال 2021 راه اندازی شود. با ما همراه باشید نیوبایتی برای اطلاعات بیشتر.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>