Gail Devers سرانجام داستان Origins را روی ناخن های بلند و نمادین خود به اشتراک می گذارد

گیل دیورز سه بار دارنده مدال طلا ، 5 بار المپیک در ماده 100 متر ، یکی از اعضای تالار مشاهیر تیم USA و زنی است که ناخن هایش نیازی به معرفی ندارند (بعداً در این باره بیشتر توضیح دهید). او همچنین ذاتاً بدبین است. پیرمرد 55 ساله ای که در تابستان برای کارزار سلامتی بهتر با تورن همکاری می کند ، می گوید: “من به کسی اعتماد ندارم و به کسی اعتقاد ندارم – من دوست دارم که جمع کننده اطلاعات باشم. “من در زمان مسابقه مکمل مصرف نمی کردم ، فقط به این دلیل که هیچ شانسی نمی زدم ، اما دوستم در مورد این مارک به من گفت و من معتقد هستم. من همیشه به مردم می گویم که 100 سال زندگی می کنم ، بنابراین بدنم را آماده می کنم تا 100 سال زندگی کنم. “

شما صریحاً در مورد سلامتی خود صحبت کرده اید و به نظر می رسد که شما واقعاً این موضوع را پشتیبانی می کنید.

“من به زندگی خود نگاه می کنم و به وضعیت سلامتی خود نگاه می کنم [Devers has Graves’ disease]، سلامتی خانواده ام و تلاش برای یافتن محصولات موثری که بتوانم در برنامه روزمره خود قرار دهم. راستش ، بدنم احساس بهتری دارد. بدن من کاملا متفاوت است. من چهره خود را نیز مثال می زنم ، زیرا آنجا مسائل داشتم. چیزهای خاصی وجود داشت که نمی توانم بخورم. معمولاً اگر چیزی بخورم که قرار نیست بخورم ، بلافاصله صورتم شکسته می شود – ظرف چند ساعت – و من خارش می خورم. صورتم خارش ندارد ، صورتم نمی شکند. من کاملاً آدم جدیدی هستم! من همیشه می گویم زیبایی از درون آغاز می شود. سپس ، احساس شما در درون از خارج تابش می کند ، و من احساس خوبی دارم. آنها از من م belمن ساختند.

من همیشه می خواهم خوکچه هندی باشم ، زیرا بچه دارم – آنها مدال های پلاتین من هستند. من طلا گرفتم ، آنها پلاتین هستند ، بنابراین من بازی نمی کنم. دخترم کاوازاکی دارد ، بنابراین این یکی دیگر از اختلالات ایمنی است که با آن مقابله می کنیم. چیزی که دوست داشتم [about Thorne] این است که شما می توانید به وب سایت بروید و می توانید مشخصات خود را وارد کنید ، و آنها به شما توصیه می کنند. برای من ، “من قصد دارم سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنم ، زیرا من یک اختلال خود ایمنی دارم” ، شما مسابقه را برگزار می کنید و به شما می گوید که مناسب است. آنها پیشنهادها و پیشنهادهایی را ارائه می دهند و این از طرف یک پزشک است. من دوست دارم که این امکان را برای دسترسی بهتر به همه فراهم می کند.

من همیشه می گویم که اینقدر به سن نیست ، بیشتر احساس شما از نظر روحی و جسمی است که تفاوت ایجاد می کند. و هرگز برای شروع یک هدف جدید ، یک سفر جدید سلامتی خیلی دیر است – منابع و محصولات موثری وجود دارد که به شما کمک می کنند آنچه می خواهید انجام دهید. “

من باید از شما بپرسم: داستان پشت ناخن های شما چیست و اگر مجبور شوید یک رنگ را انتخاب کنید که برای همیشه دوست داشته اید ، چه رنگی خواهد بود؟

“من یک مارک ندارم که به آن مراجعه کنم! مردم همیشه می پرسند ، “چطور خودت را شروع نمی کنی؟” وقتی صحبت از رنگ می شود ، من آبی را دوست دارم … شاید به این دلیل است که آبی نماد روبان آبی است که بهترین است ، اما من پلاتین را دوست دارم ، بنابراین برخی از خاکستری ها را می پوشم.

داستان پشت ناخن های من این است که من در واقع آنها را گاز می گرفتم. مادرم موهای بلند ، ناخن های بلندی داشت و من همیشه می گفتم: “اوه ، آنها خیلی زیبا هستند” ، و او به من می گفت ، “اگر آنها را از دهان خود نگه داری ، شاید رشدت بزرگ شود.” پدرم ، او همه چیز را امتحان کرد تا من دیگر از گزیدن آنها جلوگیری کنم. ما حتی سعی کردیم سس داغ روی آنها بگذاریم ، اما هیچ چیز من را متوقف نکرد. تا زمانی که او به ذات رقابتی من متوسل شد: او در واقع گفت که قصد دارد ناخن صورتی خود را رشد دهد و من می خواستم او را شکست دهم و مال خود را طولانی تر کنم و من برنده شدم. من به خاطر نمی آورم که چه چیزی را به دست آوردم ، اما بعد از آن ، مادرم گفت: “تا زمانی که آنها را تمیز نگه داری ، خوب هستی.” بنابراین اجازه دادم آنها رشد کنند.

یکی از اولین نشانه هایی که در مورد بیماری وگنر من مشکلی ایجاد کرده است – حتی اگر تشخیص آنها سالها طول کشید – این بود که ناخن های من شکننده شد. حالا ناخن هایم دیوانه و محکم است. مثل هفت مانتو می پوشم و هر دو روز یک بار ، رنگم عوض می شود. من به آنها اجازه می دهم که هر سه سال رشد کنند و مهم نیست که چه مدت طول می کشد تا آنها را رنگ کنم ، چه مدت طول کشید تا خشک شوند ، این برای من یک نشانه ذهنی است که “گیل ، شما خوب هستید” ناخن های شما قوی هستند .

مردم همچنین همیشه می پرسند ، “اگر آنها بشکنند چه اتفاقی می افتد؟” سپس من فقط یک ناخن dodo و نه ناخن دیگر دارم. مهم نیست شکستن آنها ، یا برش دادن آنها و مجبور کردن دوباره رشد آنها ، به نظر من ، نشانه شروع دوباره است. همه چیز از اول شروع می شود. مثل گلی است که آب می دهید. اگر از آن مراقبت کنید همه چیز دوباره رشد می کند. صادقانه بگویم ، به طور خلاصه ، این فلسفه من برای سلامتی بهتر است. “

آیا می توانید مدال های خود را در جایی که نگهداری می کنید به اشتراک بگذارید؟

“من می خندم ، زیرا وقتی مردم از من چنین سال می کنند ، مانند” اوه خدا ، آیا باید بگویم؟ ” من در واقع آنها را در یک کیسه سیاه کوچک نگهداری می کنم. دلیل آن این است که ، من مسافرت های زیادی انجام می دهم. من به بسیاری از مدارس می روم ، داوطلب می شوم یا بچه های جوان را راهنمایی می کنم. من دوست دارم مدال ها را با خودم بیاورم ، بنابراین آنها می توانند آنها را بگذارند ، بنابراین اگر آنها در کیف باشند ، آسان است. هیچ وقت نمی دانید که نگه داشتن آن مدال نماد آنها است.

من دوست دارم از مردم بپرسم ، “همه می خواهند موفق باشند ، اما موفقیت به نظر شما چگونه است؟” موفقیت برای من به این معنی نیست که شما باید صاحب شرکت باشید یا تمام درآمد خود را بدست آورید. این فقط به این معنی است که شما باید بهترین فردی باشید که می توانید باشید. من هدف داشتم من برای هدفم سخت کار کردم ، اهدافم را روی نتهای چسبناک نوشتم. آنچه لازم بود انجام دادم تا ببینم که آن هدف به واقعیت تبدیل شده است. وقتی به مدال هایم نگاه می کنم می بینم که.

وقتی بچه دارم آنها را می گذارم [the medals] در حال ، این است که به آنها می گوید ، “من نمی گویم که شما باید بیرون بروید و آرزو کنید که یک المپیک شوید ، من به شما می گویم بهترین شما باشید.” مثالی که من آوردم این است ، بیایید بگوییم معلم شما به شما می گوید هفته آینده جمعه آینده امتحان دارید. شما دو گزینه دارید: شما می توانید امروز و کمی هر روز مطالعه را شروع کنید ، یا می توانید تا آن جمعه که مادر یا پدر شما را به مدرسه می برند صبر کنید و سپس یک صفر بزرگ دریافت می کنید.

شما به خانه می آیید و می گویید ، “آن معلم من را دوست ندارد.” آیا واقعاً تقصیر آن معلم است؟ نه چرا؟ چون هر کاری از دستتان برمی آمد انجام ندادید. وقتی بعد از انجام هر کاری خود را در آینه نگاه می کنید و می توانید بگویید ، “من بدون توجه به نتیجه ، هر آنچه در توان داشتم انجام دادم.” این موفقیت است. این همان چیزی است که مدال طلای من به معنای من است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>