Janel Parrish درمورد درمان لیزر ، مشکلات نابسامان کیف پول و آماده شدن از طریق Glam مجازی

Janel Parrish آخر هفته شلوغی را پشت سر گذاشت. بین انتشار Netflix از به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم: همیشه و برای همیشه برای حضور واقعی در نمایش جیسون وو برای هفته NYFW ، دروغگویان زیبا و کوچک ستاره کاملاً شراکت شرکت در یک “یکشنبه تنبل” را نداشت. ما به تازگی با تلفن 32 ساله از ونکوور – شهری که چند هفته است او در حالی که مشغول فیلمبرداری از یک پروژه جدید است – با او تماس گرفتیم تا همه چیز را در مورد زیبایی صحبت کنیم ، همانطور که برای برنامه آماده شد ، با Ziploc (هشدار اسپویلر: این برند در حال بازی لوازم جانبی آرایش است و همینطور است شیک) و لیزر آسیب خورشید که به آن سوگند یاد کرده است.

مطمئنم که زیاد از شما خواسته شده که با مارک ها کار کنید. چرا زیپلوک؟
وقتی Ziploc با ایده خود درباره خط آرایشی Hot Mess به سراغ من آمد ، من مانند “خوب ، من کاملا رابطه برقرار کردم.” کیف پول من بسیار نامنظم است – و به همین دلیل آرایش های زیادی را خراب کرده ام. فقط به پایین می افتد و سپس می شکند یا از بین می رود. من این واقعیت را دوست دارم که شما می توانید فقط با سازماندهی مجدد وسایلی که قبلاً داشته اید و بعد آنها را در کیف لوازم جانبی Ziploc تنظیم کنید. من وسواس دارم – من آنها را دوست دارم زیرا آنها فوق العاده ، بسیار زیبا هستند ، با دوام هستند ، قابل استفاده مجدد هستند و به راحتی تمیز می شوند. به علاوه ، کیف ها لوازم جانبی رسمی هفته مد نیویورک نیز هستند. به دلیل دنیای دیجیتالی که در آن هستیم ، من قادر به حضور در نمایش جیسون وو هستم و می خواهم آرایش کنم که با استفاده از خط گریم Hot Mess Makeup خودم ایجاد می کنم. من قصد دارم همه چیز را مستند کنم ، که واقعاً سرگرم کننده خواهد بود.

glam چگونه با کل کار مجازی کار می کند؟ آیا با یک آرایشگر کار خواهید کرد یا خودتان این کار را انجام می دهید؟
من قصد دارم از همان زمان این کار را انجام دهم ، اما قصد دارم از هنرمند گریم شگفت انگیز و با استعداد وینسنت اوکندو برای بزرگنمایی کمک کنم. او می خواهد من را راهنمایی کند تا با استفاده از آرایش که قصد دارم آن را سازمان دهی کنم و دوباره از کیف پول آشفته ام کشف کنم ، نگاهی ایجاد کنم.

برخی از محصولات زیبایی که باید داشته باشید کدامند؟
از بالای سرم ، من همیشه باید ریمل بزنم. من ریمل مریض هستم زیرا حتی اگر چیز بیشتری روی صورت خود نگذارید ، بلافاصله چشمان شما را پر می کند. من با تمام ریمل های ریمل L’Oréal وسواس دارم. من همیشه باید در آنجا بالم لب بزنم ، مخصوصاً با گذشت روزهای طولانی در صحنه. شما باید آن لب ها را مرطوب نگه دارید.

شما بسیاری از ظاهر آرایش چشم پررنگ خود را در اینستاگرام منتشر می کنید. فلسفه شما در مورد به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی چیست؟
من واقعاً آدم باز هستم من واقعاً دوست دارم همه چیزهایی که باعث خوشحالی من می شود را با دوستانم ، خانواده ام ، پیروانم به اشتراک بگذارم. زیبایی قسمت بزرگی از آن است و آشپزی نیز همین طور است ، مسافرت هم همینطور. من واقعاً دوست دارم چیزهایی را در زندگی ام ثبت کنم که باعث خوشحالی من می شوند.

شما حتی لیزر درمانی های خود را ارسال می کنید! آیا روش های درمانی مرتبط با زیبایی وجود دارد که شما واقعاً دوست داشته باشید یا مواردی که دوست دارید امتحان کنید؟
آره! هر چه پیرتر می شوم ، بیشتر اثرات آسیب خورشید را می بینم. من برای دریافت درمان IPL خود به کیت سامرویل رفته ام که لیزر درمانی است که برای کمک به افزایش رنگدانه ها طراحی شده است. من همچنین لیزر Genesis آنها را گرفته ام که عاشق آن هستم. این به نوعی به بهبود رنگ پوست کمک می کند و منافذ پوست را یکنواخت می کند. در مورد داشتن این وقت در خانه نیز یک چیز خوب است. پوست من زمان بیشتری برای تنفس داشته است – بنابراین هر زمان که می توانم بدون آرایش بروم و به نوعی اجازه دهم که پوست من کارهای خودش را انجام دهد ، به نظر می رسد شادتر است.

روال زیبایی شما در طول COVID چگونه تغییر کرده است؟
من قطعاً بیشتر به لحظات خودمراقبتی علاقه مندم ، خصوصاً اکنون که این همه وقت داریم تا واقعاً زندگی خود را دوباره سازماندهی کنیم ، و چیزهایی را که قبلاً داریم دوباره سازماندهی کنیم. من قبلاً دوست داشتم به فروشگاه های آرایش و گشت و گذار در راهروها و جمع آوری وسایل برسم – اما حالا مثل اینکه بالاخره وقت کردم که به زیر سینک ظرفشویی خودم بروم ، به منطقه ای که دارم همیشه پر از آرایش بوده و ببینم چه چیزی من همه چیز را دارم و مرتب می کنم. ما سرانجام تمام این مدت زمان را برای مراقبت از خود داریم ، بنابراین من واقعاً لذت برده ام.

آخرین کاری که برای اولین بار در رابطه با زیبایی انجام دادید چیست؟
رژ لب شکسته ای که ته کیفم بود را گرفتم – واقعاً ناراحت کننده بود – و آن را درون این بسته کوچک جدید قرار دادم و حالا می توانم دوباره از آن استفاده کنم. خیلی هیجان انگیز است.

با شروع سال از چه پروژه های دیگری هیجان زده اید؟
خوب ، این [past] جمعه هیجان انگیز بود زیرا روزی است که به همه پسران در Netflix منتشر شد که فوق العاده هیجان انگیز است. این فقط محتوای مفید ، شگفت انگیز ، شاد و دوست داشتنی است که هم اکنون همه ما می توانیم از آن استفاده کنیم! همچنین ، در حال حاضر در مکان قرار دارم ، و یک کمدی عاشقانه بسیار جالب را فیلمبرداری می کنم. چیزهای دیگری هم در کار است که من هنوز نمی توانم درباره آنها صحبت کنم ، اما هیجان زده ام!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>