Jenna Elfman در 50 سالگی ، چرا CE Ferulic “سنگ زیرین او است” و آنچه كه دارما اکنون می خواهد انجام دهد

او ممکن است در ذهن جمعی فرهنگ پاپ ما برای همیشه با دارما همراه باشد (واقعیت سرگرم کننده و نامربوط دهه 90: بالرین آموزش دیده کلاسیک کار خود را به عنوان یک رقاص حرفه ای آغاز کرد ، با حضور در نماهنگ های Depeche Mode و Anthrax) – و Jenna Elfman کاملا در آن حضور دارد با آن.

این خانم 49 ساله درباره شخصیت لقب خود از مجموعه نمایشی برجسته می گوید: “من دوست دارم فکر کنم هر دو ویژگی لذت بردن از زندگی و دوست داشتن آن را داریم.” دارما و گرگ. “من می دانم که دارما در آنجا برای کمک به مردم در آنجا حضور خواهد داشت. فکر می کنم خیلی داوطلب خواهد شد. او می تواند راه هایی برای ورود به آنجا و کمک پیدا کند. “

شما دارید Fگوش مرده متحرک پخش امشب. ساختن این نمایش و بیرون آمدن با آن در طول یک سال که بسیار متفاوت از هنجار بود چگونه بود؟
ما در اواسط فصل شش فیلمبرداری بودیم که COVID اتفاق افتاد ، بنابراین از اواسط مارس تا زمانی که به فیلمبرداری برگشتیم یک وقفه طولانی مدت را طی کردیم. تیم سازنده با اجرای همه پروتکل ها چنین کار بسیار خوبی انجام داده است و بازگشت به یک چارچوب ذهن خلاق احساس بسیار خوبی داشته است … این که بتوانید به کار خود بروید و مثمر ثمر باشید و خلاق باشید ، بزرگترین هدیه ای است که تاکنون دیده اید. داستان های کاملاً شدیدی در حال آمدن است که بیش از یک سال است که ما روی آنها می نشینیم – صحنه های واقعا آشفته ای که قرار است در نیمه دوم فصل شش فاش شود ، می آیند. داشتن همه این موارد در فضای خود و مقابله با COVID بسیار شدید بود.

سپس ، خانواده را به آستین منتقل کردیم و در آنجا فیلمبرداری کردیم. خیلی زیاد بود ، اما من خوشحالم که این نمایش در آنجا حضور دارد و به دنیا سرازیر می شود ، زیرا مدتهاست که در ذهن ما بوده است. وقتی شروع به پخش می کند احساس خیلی خوبی خواهد شد و ما می توانیم آن را با همه به اشتراک بگذاریم. من هیجان زده هستم که همه می خواهند ببینند تمام زحماتی که کشیده ایم.

شما اخیراً گفتید که فکر می کنید دارما و گرگ هنوز خیلی مناسب است و اکنون زمان خوبی برای تماشای مجدد آن است. آیا شما چیزی مانند دارما هستید؟ فکر می کنی الان می خواست چیکار کنه؟
سؤال خوبی بود. من فکر می کنم قطعاً شباهت هایی وجود دارد که من در آنجا از زندگی بسیار لذت می برم. من زندگی را دوست دارم و تعاملاتی را که در طول ماجراجویی زندگی با مردم روبرو هستم دوست دارم. من زندگی را یک ماجراجویی می دانم. من آن را یک ماجراجویی می دانم. من فکر می کنم من از آن طریق با روحیه دارما مشترک هستم. من تمایل ندارم که در اکثر زمینه های زندگی ام فردی بسیار روان رنجور باشم … خوب ، شاید چند زمینه وجود داشته باشد. فکر می کنم این را با او در میان بگذارم. حالا او چه کار می کرد؟ فکر می کنم خیلی داوطلب خواهد شد. او می تواند راه هایی برای ورود به آنجا و کمک پیدا کند. اگر او بچه هایی داشت ، احتمالاً به آنها در خانه آموزش می داد ، دقیقاً مثل الان كه من هستم. من فکر می کنم او احتمالاً از داوطلبانه خود برای ساختن دروس مدرسه استفاده می کرد. می توانستم ببینم که او چنین کاری انجام می دهد.

شما مصاحبه هایی انجام داده اید که لیستی طولانی از محصولات زیبایی را که دوست دارید به اشتراک می گذارید. برخی از موارد دلخواه فعلی شما کدامند؟
من در حالی که 40 سالگی ام را طی می کنم و امسال با 50 ضربه به در نگاه می کنم ، مراقبت از پوست واقعاً بسیار مهم است. علاقه من به چهره من از تمرکز روی آرایش و بیشتر مراقبت از پوست با افزایش سن تغییر کرده است. به نظر من کمتر به سبک آرایش که در هر زمان انجام می دهم علاقه مند هستم و واقعاً علاقه مندم از پوست خود مراقبت کنم و آن را تحمل کنم – این تمرکز من است.

شماره یک من SkinCeuticals CE Ferulic است. بدون آن نمی توانم زنده بمانم. برای من سنگ بستر است. و سپس پوست اومایما وجود دارد. خالق یک دوست هنرمند گریم از من است ، و او یک محصول دارد ، این یک سرم روغن است و من بدون آن نمی توانم وجود داشته باشم. من CE Ferulic خود را انجام می دهم و سپس روغن او را انجام می دهم. سپس ، یکی دیگر از دوستانم مرطوب کننده ای ایجاد کرد که من هم بدون آن نمی توانم زندگی کنم. این In Your Face Cream نام دارد و من هرگز ، هرگز ، هرگز تمام نمی شوم زیرا همیشه مطمئن می شوم که نسخه پشتیبان تهیه کنم. بسیار طبیعی و سالم است ، تقریباً می توانید آن را بخورید. من خشک می شوم و بسیار مرطوب کننده است – پوست من آن را خیس می کند و بوی خوبی می دهم. وقتی شروع به استفاده از آن کردم واقعاً متوجه تفاوتی شدم. سپس ، من ماسک های صورت جوانا وارگاس را دوست دارم. همه ماسک های صورت او کاملا باورنکردنی است و تنها ماسک هایی است که من از آنها استفاده می کنم. من از هیچ ماسک صورت دیگری استفاده نمی کنم.

شما بخشی از فرهنگ پاپ جمعی هستید ، آیا روند زیبایی دهه 90 وجود دارد که دوست داشته باشید دوباره برگردد؟
می توانم آنچه را که نمی خواهم دوباره ببینم به شما بگویم! این ابروهای کوچک لاغر خواهد بود ، اما من همیشه هر روز علاقه مند به لاک ناخن هستم.

امسال 50 ساله می شوید ، آیا پیری چیزی است که به آن فکر می کنید یا اینکه آن را جدی می گیرید؟
فکر می کنم کمی از هر دو باشد و بسته به میزان خواب من احتمالاً روز به روز تغییر می کند! وقتی تازه 40 ساله شدم ، مسئله بزرگی برای من نبود چون دیروز تازه 30 ساله بودم. حداقل این روند فکری من در مورد آن بود. 40 سالگی من وقتی 41 ساله شدم واقعاً برخورد کرد. این خیلی زیاد بود ، “اوه … من در واقع 40 ساله ام.” برای من سال سختی بود که از نظر غلبه بر این کل ، “من قطعا دیگر 30 سال ندارم.” این انتقال 41 و 42 پوندی برای من سخت بود که بتوانم سرم را به دور خود بپیچم.

این نیز زمانی است که من واقعاً تغییرات هورمونی را مشاهده کردم – به عنوان یک نکته جانبی ، بخش عظیمی از روند زیبایی من در بالای سطح هورمون های من باقی می ماند. من متوجه شدم که توجه به آنها بسیار مهم است هورمونهای من – استروژن ، پروژسترون ، همانطور که نزدیک به یائسگی هستم. من متوجه می شوم که اگر سطح هورمون من پایین بیاید ، پوست و رنگ آن کمی شل می شود و منافذ پوستی من تغییر می کند ، بنابراین ، اکنون من از هورمون های زیست اتفاقی استفاده می کنم. و تیروئید نیز چنین سهم بزرگی دارد. من فکر می کنم زنان دارند تا بالای تیروئید آنها بماند. بسیاری از اوقات ، پزشکان فقط سطح TSH را که سرکوب کننده تیروئید است بررسی می کنند و آنها همیشه 3T3 را بررسی نمی کنند ، TSH T4 و T3 وجود دارد. من واقعاً به خانمهایی که در سنین 40 و 50 سالگی هستند توصیه می کنم مطمئن شوند که پزشک در هنگام بررسی تیروئید ، نه فقط TSH ، پانل کامل خون تیروئید را انجام می دهد. این یک بازیکن بزرگ برای من است ، از نظر زیبایی و پیر بودن ، که در بالای آن باقی بمانم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>