Kelianne Stankus در “Cali Girl” Beauty ، 9.3 میلیون پیرو TikTok و تسلط بر یک برنامه معمول Glam 15 دقیقه ای

کلیان استانکوس ، ساکن کالیفرنیا ، با داشتن یک حساب TikTok که دارای 9.3 میلیون دنبال کننده جذاب است – و همچنین بیش از 11 میلیون طرفدار در سیستم عامل های متعدد رسانه های اجتماعی او ، این واقعیت را که کاری که می کند به یک گروه بزرگ و بزرگ می رساند ، چندان راحت نیست. از مردم. بازیگر ، خواننده ، رقصنده و ژیمناست 24 ساله ، بازیگر ، خواننده ، رقصنده و ژیمناست (“او قبلاً عضو تیم ملی ژیمناستیک آکروباتیک آمریکا و در مسابقات جهانی شرکت کرد) به اشتراک گذاشت.

اکنون عضو خانه هایپ و جدید ترکیب تریلر، استانکوس اخیراً با ما به گفتگو نشست و درباره همه چیز درباره زیبایی ، تناسب اندام و خط خوب بین انگیزه داشتن و استراحت صحبت کرد.

شما در خارج از LA بزرگ شده اید. آیا وقتی صحبت از زیبایی می شود خود را “دختر کالیفرنیایی” می دانید؟
بله ، من خودم را چنین می دانم که وقتی صحبت از زیبایی می شود – عمدتاً به این دلیل که یک روال معمول را فرا گرفته ام که در عرض 15 دقیقه می توانم از حالت طبیعی به گلم برسم!

شما عکس های فوق العاده پر زرق و برق از آرایش و موهای خود ، به ویژه ، ارسال می کنید. آیا می توانید محصولات یا روش های درمانی مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارید؟
مراقبت از مو به همان اندازه مراقبت از پوست مهم است! صرف هزینه اضافی برای مراقبت از موهای شما 100 درصد ارزش دارد.

شما به عنوان یک ورزشکار بزرگ شدید. آیا تناسب اندام هنوز قسمت بزرگی از زندگی شماست؟
تناسب اندام و ژیمناستیک همیشه بخشی از من خواهد بود. من فصل هایم را در ورزشگاه و انگیزه های فوق العاده ای دارم که نمی توانم خودم را داخل یک ورزشگاه برسانم. من سعی می کنم سبک زندگی سالمی داشته باشم ، اما بعضی روزها راحت تر از روزهای دیگر هستند.

با شروع سال بیشتر از چه چیزی هیجان زده اید؟
در حال حاضر روی چند پروژه کار می کنم و از دیدن اینکه آنها مرا به کجا می برد هیجان زده هستم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>