Kosas فقط اولین پودر تنظیم کننده خود را راه اندازی کرد

من از اردوگاه می آیم “هیچ پودری نیست مگر اینکه من واقعاً به آن احتیاج دارم “، و باور کنید ، پوست ترکیبی من بیش از آنچه دوست دارم اعتراف کنم به آن نیاز دارد. با این حال ، اگر می خواهم چیزی را روی درخشش شبنم خود بکشم ، نمی خواهم فوراً از بین برود ، که در مورد پودرهای زیاد اتفاق می افتد. من چیزی را می خواهم که به پوست من اجازه دهد – پوستی که برای حفظ سلامتی آن خیلی سخت کار می کنم – بدون چربی. Cloud Set Setting Powder ، اولین نمایش امروز ، این کار را می کند.

Cloud Set (34 دلار) جدیدترین ترکیب محبوب “مراقبت از پوست” مورد علاقه این برند ، نام مناسب برای توصیف بافت بسیار ریز و فوق العاده نرم پودر فشرده شده است که لکه های روغنی را مانند رویایی محو می کند ، ماسک نیست “این ماده مملو از مواد مراقبت از پوست مانند عصاره ساقه بامبو است که به کنترل تولید بیش از حد چربی کمک می کند – باعث می شود پوست مات و صاف نباشد. سایر ترکیبات کلیدی عصاره میوه شور برای کمک به آبرسانی به پوست و گل صد تومانی چینی است که به سم زدایی منافذ کمک می کند. “بنیانگذار Sheena Yaitanes در تماس زوم می گوید. “این همچنین بدون سیلیکون و تالک است.”

این پودر همان فرآیند پخت را دارد که برای ایجاد Sun Show Bronzer (همچنین اگر آن را امتحان نکرده اید) مورد علاقه شخصی است). یایتانس می گوید: “این به عنوان موس شروع می شود و مواد مایع فعال در فرمول تزریق می شوند و در ایتالیا پخته می شوند.” “ایتالیا تنها مکانی است که این فرمول های پخته شده منحصر به فرد را می سازد.” باید آن را با یک برس کرکی و مخروطی استفاده کنید تا پودر به طور یکنواخت روی پوست پخش شود. Yaitanes درخواست های زیادی برای برس کامل برای جفت شدن با آن داشته است ، بنابراین اگر می بینید که از مارک پایین راه می آید تعجب نکنید. در ضمن ، ما Spectrum MA04 Tapered Finisher را توصیه می کنیم.

دامنه 10 سایه یکی از بزرگترین انواع پودرهای فشرده در بازار پرستیژ است و Yaitanes می گوید تیم کوساس تمرکز خود را بر روی تولید هرچه بیشتر مجموعه قرار داده است. او می گوید: “ما یک پنل تست تولید محصول با 35 نفر از اعضای جامعه خود ایجاد کردیم تا دامنه سایه را برای محصولات جدید و موجود ارزیابی کنیم – Cloud Set یکی از اولین پروژه هایی بود که تیم آزمایش ما روی آن کار کرد.” “همه آنها اعضای جامعه ما هستند که برند را تحت تأثیر قرار داده اند و برای بازخورد صادقانه به آنها اعتماد داریم. پانل ما تغییرات سایه ها و عکس های مشترک و بازخورد کتبی را آزمایش کرد. ما این اطلاعات را تجزیه و تحلیل کردیم ، تنظیماتی را انجام دادیم و سایه ها را دوباره آزمایش کردیم تا اینکه روی سایه های نهایی خود قرار گرفتیم. ” و توجه به این نکته مهم است که این پنل در ازای بررسی ، براساس محصولات رایگان نیست. یایتانس می گوید به اعضا برای کارشان حقوق می دهند و ما واقعاً از شفافیت آن قدردانی می کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>