Living Proof شامپوی خشک جدیدی دارد که می خواهید امتحان کنید

اگر از طرفداران شامپو Living Proof Perfect hair Day Dry (PhD) هستید – با توجه به مارک تجاری ، با بررسی های بی شماری پنج ستاره ، این بهترین شامپوی خشک معتبر در حال حاضر است – می خواهید بشنوید این خبر: فرمول جدیدی تحت عنوان PhD Advanced Clean Dry Shampoo (30 دلار) قرار است در تاریخ 1 آگوست آغاز به کار کند. ما هرگز فکر نمی کردیم Living Proof سعی کند برنده جایزه موجود خود باشد (علاقه مندان به توجه: OG بازنشسته نخواهد شد) ، اما ما فکر می کنم آنها ممکن است این کار را با این پرتاب انجام داده باشند.

پس چرا باید یک شامپوی خشک دیگر ایجاد کنیم؟ در یک جلسه بزرگنمایی با نام تجاری ، ماریا ماهونی ، مدیر بینش محصول و آزمایش در Living Proof ، گفت که 91 درصد از مصرف کنندگان از شامپوی خشک استفاده نمی کنند ، یک مطالعه شامپوی خشک Mintel 2019. باورش برای من بسیار دشوار است ، اما آمار دروغ نمی گوید. ماهونی ادامه داد ، دلیل این امر این است که مصرف کنندگان فکر نمی کنند شامپوی خشک در واقع موهایشان را تمیز می کند. “بنابراین ، ما می خواستیم با رفع این مانع و از بین بردن آن ، تلاش کنیم تا با این پرتاب دسته شامپوی خشک را دوباره اختراع کنیم.”

Advanced Clean که برای ارائه مزایای شامپوی شستشو – آن احساس نرم و ابریشمی و باقی مانده صفر – بدون آب طراحی شده است ، چندین ویژگی جدید دارد که آن را از PhD کلاسیک متمایز می کند. رون مک لاولین ، معاون ارشد توسعه محصول در Living ، می گوید: “این شامل یک سیستم تحویل پیشرفته با یک نازل جدید است که امکان کنترل میزان اسپری را فراهم می کند ، حتی باعث توزیع حتی پودرهای سریع جذب می شود تا روغن ، عرق و بو را خیس کنند.” اثبات وی همچنین گفت: “این سیستم همچنین دارای سیستم جدید حذف پودر است که پودرهای فعال شده را از بین می برد بنابراین قابل مشاهده نیست [aka white cast] یا بقایای بافتی ، که فرمول فعلی ارائه می دهد. ” بسیاری از مصرف کنندگان مزایای بافتی اضافه شده را می پسندند که این نیز غالباً با افزایش اندکی حجم همراه است ، اما براساس تحقیقات Mintel ، گروه بزرگی این کار را نمی کنند.

از دیگر تغییرات می توان به رایحه ملایم تری اشاره کرد – برخی از کاربران فرمول موجود رایحه را بیش از حد قوی می دانند – و مزایای اضافی مراقبت از پوست سر است. مک لاولین می گوید: “ما یک ترکیب مواد تهویه مطبوع را برای طراوت پوست سر ، محافظت در برابر آلودگی ، تعادل سطح سبوم و موها را نرم ، براق و قابل کنترل تر می کنیم.” “ما از مزایای تمیز کردن فرمول موجود استفاده کرده و سطح کاملاً جدیدی از مراقبت را برای ظاهری تازه شسته شده که می توانید انگشتان خود را از آن عبور دهید ، اضافه کردیم.” هر دو محصول فاقد سیلیکون ، بدون رنگ و برای موهای شیمیایی نیز ایمن هستند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>