OLAPLEX به تازگی بیشترین درخواست خود را آغاز کرده است

آنچه که به عنوان سلاح مخفی آرایشگری آغاز شد اکنون به یک نام خانوادگی تبدیل شده است. OLAPLEX در سال 2014 تاسیس شد و دارای مجموعه ای عالی از محصولات ترمیم کننده اوراق قرضه در زیر کمربند خود است ، از نماد برجسته شماره 3 مو تا شامپو و نرم کننده استفاده روزانه ، اما آنچه در ادامه می آید آنچه JuE Wong ، مدیر عامل OLAPLEX نامیده است ، است انقلاب بعدی در گروه ساخت اوراق قرضه. “

پس از چهار سال توسعه ، OLAPLEX No. 8 Bond Intense Moisture Mask (28 دلار) ، بیشترین درخواست از این برند تا به امروز ، امروز راه اندازی می شود. این فرمول برای ترمیم پیوندهای شکسته مو و تقویت از داخل به بیرون ساخته شده است ، با پشت سر گذاشتن یک فیلم موها را مانند ماسک های سنتی وزن نمی کند. در عوض ، فرمول غلیظ به هر مو جذب می شود و جادوی بی وزن آن را از درون کار می کند.

“تریسی کانینگام” ، رنگ شناس مشهور ، که ماه ها قبل از راه اندازی مواد اصلی مراقبت از مو ، آزمایش می کند ، خاطرنشان می کند: “شیمی دانان این فرمول را برای افراد ساخته اند تا بتوانند از ماسك استفاده كنند بدون اینكه موها لك شوند و من می توانم كنار آن بایستم.” “من معمولاً باید با مشتری هایم مبارزه کنم و آنها را متقاعد کنم که به من اجازه دهند از ماسک روی موهایشان استفاده کنم ، زیرا آنها فکر می کنند که موهایشان لنگ خواهد شد – اینطور نیست.”

لاوینیا پوپسکو ، رئیس تحقیق و توسعه برای OLAPLEX ، می گوید: “هنگام راه اندازی این ماسک مو ، برای ما بسیار مهم بود که از نظر علمی اثبات شود.” “تمام ادعاهای ما برای این پرتاب براساس مطالعات مستقل و بالینی بود.” در میان ادعاهای واقعی و واقعی: دو برابر درخشش بیشتر ، چهار برابر آبرسانی بیشتر و شش برابر صافی برای انواع مو پس از تنها یک بار استفاده. حتی بیشتر ، 94 درصد از مصرف کنندگان و آرایشگران بعد از یک بار استفاده بدن بیشتری را مشاهده کردند.

این سس مخفی در لیست طولانی حق ثبت اختراع و ترکیبات فعال بالایی که در فرمول غلیظ وجود دارد ، موجود است. چاد کنیون ، رنگ شناس مشهور ، توضیح می دهد: “هرچه مواد تشکیل دهنده محصولات موی شما بهتر باشد ، نتیجه مو نیز بهتر است. “نه 8 شامل سرامیدها و اسید هیالورونیک برای مرطوب سازی عمیق مو مانند پوست ، به علاوه روغن آووکادو ، عصاره دانه گل محمدی و روغن آفتابگردان است. ” مانند همه محصولات OLAPLEX ، ماسک مرطوب نیز بدون رنگ و 100 درصد فاقد سولفات ، پارابن ، گلوتن و SLES است.

کنجکاو هستید که چگونه کار می کند؟ کریستین براون ، آرایشگر متخصص در بافت های فر ، آن را ساده می کند. او می گوید: “این یک پمپ بدون هوا است که به طور خودکار برای شما تجویز می شود.” بعد از شامپو و نرم کننده ، براون می گوید که ماسک را به طول میانی تا انتها بمال ، مراقب ریشه های خود باشی و بعد از 10 دقیقه آن را بشویید.

No. 8 Bond Intense Moisture Mask به گونه ای طراحی شده است که به صورت هفتگی در انواع موها استفاده می شود. قهوه ای یادداشت می کند که او این کار را برای کسانی که از آرامش بخش به موهای طبیعی می گذرانند دوست دارد. پس از یک بار استفاده ، من شخصاً می توانم رشته های نرم تر ، به نظر سالم ، شکاف قابل توجه در انتهای شکاف قابل مشاهده و رشته های بسیار براق را تأیید کنم. مانند بسیاری دیگر از محصولات OLAPLEX ، این کمک کننده مو قول می دهد که سریع پیش برود – تا می توانید یکی را به سبد خرید اضافه کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>