Peloton تمام تردمیل ها را به دنبال مجموعه ای از تصادفات و مرگ کودک به یاد می آورد

Peloton پس از مرگ یک کودک و جراحات متعدد ، از همه تردمیل های خود فراخوانی کرده است.

این فراخوان داوطلبانه بیش از دو هفته پس از صدور “هشدار فوری” توسط کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی (CPSC) برای کاربران دستگاه انجام شده و خاطرنشان می کند که آنها حداقل از 39 مورد تصادف مطلع بوده اند ، “از جمله چندین گزارش از به دام افتادن کودکان ، سنجاق شدن آنها و کشیده شده در زیر “دستگاه. آژانس آمریکایی همچنین ویدیویی را منتشر کرد که نشان می دهد کودک کوچکی هنگام بازی با آن در زیر تردمیل سنجاق می شود.

Peloton این گزارش ها را در ماه آوریل رد کرد و آنها را “نادرست و گمراه کننده” خواند و از یادآوری ماشین ها خودداری کرد. در عوض ، این شرکت به مشتریان گفت که “هیچ دلیلی برای قطع استفاده از Tread Plus وجود ندارد.”

در اطلاعیه فراخوان منتشر شده امروز ، مدیر عامل Peloton ، جان فولی از طرف شرکت عذرخواهی می کند. “Peloton در پاسخ اولیه ما به درخواست کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده مبنی بر اینکه ما Tread + را به خاطر می آوریم ، اشتباه کرد. ما باید از همان ابتدا با آنها همکاری بیشتری داشته باشیم. ” فولی همچنین قول داد که با CPSC در زمینه استانداردهای جدید صنعت برای ایمنی تردمیل کار کند.

همچنین در این اطلاعیه ، CPSC اعداد به روز شده را ارائه می دهد ، با به اشتراک گذاشتن این گزارش “72 گزارش از کاربران بزرگسال ، کودکان ، حیوانات خانگی و / یا اشیا کشیده شده در زیر تردمیل ، از جمله 29 گزارش از آسیب به کودکان مانند دوم و سوم درجه سایش ، شکستگی استخوان و پارگی. “

CPSC می گوید که فراخوانی در حدود 125،00 تردمیل ، به علاوه 5400 مورد اضافی در کانادا ، از جمله Tread + که با قیمت 4295 دلار خرده فروشی می گذرد ، و همچنین Tread معمولی که با قیمت 2495 دلار فروخته می شود ، تأثیر خواهد گذاشت. Tread + به دلیل نگرانی در مورد کشیده شدن افراد در زیر تردمیل فراخوانی می شود ، در حالی که Tread برای مشکلات صفحه لمسی که ممکن است باعث آسیب شود فراخوانی می شود. Peloton از آن زمان هر دو تردمیل را از وب سایت خود حذف کرده است.

برای به روزرسانی با نیوبایوتی همراه باشید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>