PSA: Clarisonic بازگشته و هم اکنون در حال فروش است

بازگشت به سپتامبر گذشته: ما در اوج قفل بودیم ، TikTok یکی از معدود منابع سروتونین بود و یکی از مارک های مورد علاقه ما برای مراقبت از پوست Clarisonic اعلام کرد که از کار خارج می شود (یک فاجعه برای همه). با سرعت زیاد به امروز ، زندگی آرام آرام شروع به بازگشت به حالت عادی می کند ، معاشرت ها جایگزین نیاز ما برای سرگرمی دائمی ویدئویی شده است و Clarisonic دیگر از بازار خارج نمی شود (وحشتناک!)

بزرگترین خرده فروش لوازم خانگی جهان ، CurrentBody ، که ابزارهای مراقبت از پوست مانند NuFace و Dermaflash را می فروشد ، اخیراً خرید Clarisonic خود را از شرکت مادر اصلی L’Oréal اعلام کرده است. CurrentBody نه تنها یک برگه اختصاصی برای Clarisonic در وب سایت خود ارائه می دهد ، بلکه همچنین کلیه معروف ترین کالاهای ضروری این شرکت را از مجموعه مردان Clarisonic Mia Prima + Mia Prima Men (160 دلار) ، هدیه مناسب برای دو نفره مورد علاقه همسر و همسر خود به فروش می رساند ، به کلاسیک کلاسیک کلاسیک هوشمند (145 دلار).

مدیرعامل و بنیانگذار CurrentBody ، لورنس نیومن ، می گوید: “در حالی که L’Oréal تصمیم گرفته است که فعلاً از دستگاه های پاک کننده دور شود ، اما فناوری در خانه همچنان تخصص ما در CurrentBody است ، بنابراین ما از ادامه میراث Clarisonic بسیار خوشحالیم.” در یک نسخه. “ما می دانیم که این دستگاه برای زندگی روزمره افراد چقدر مهم است و گرچه راه حل های پاک کنندگی دیگری نیز در دسترس است ، اما هیچ چیز واقعاً به نسخه اصلی نزدیک نمی شود.”

برای بهتر شدن اوضاع ، CurrentBody 10 درصد تخفیف برای تمام محصولات با نام تجاری CurrentBody با قیمت تمام شده ، 6 درصد تخفیف برای سایر محصولات از جمله Clarisonic و 5 درصد تخفیف برای همه محصولات هنگام استفاده از کد تخفیف ارائه می دهد. اگر قبلاً Clarisonic ندارید ، زمان آن است که آن را به مجموعه خود اضافه کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>