Sephora به دو برابر مارک های متعلق به سیاه تا پایان سال فروخته شده است

حدود یک سال پیش ، Sephora اولین خرده فروش عمده پذیرفتن تعهد 15 درصدی شد و فضای بیشتری را به مشاغل متعلق به سیاه پوستان اختصاص داد. این مارک همچنین متعهد شده است که تجربه Sephora را برای اعضای تیم و مشتریان بیشتر فراگیر کند. در تلاش برای پایبندی به برنامه جدید خود ، Sephora یک استراتژی ایجاد کرد ، معروف به Sephora D&I Heart Journey ، که توسط 11 نیروی داخلی D&I پشتیبانی می شد تا اطمینان حاصل شود که تعصب نژادی در کل شرکت از بین می رود. به سرعت به امروز منتقل می شود ، Sephora هنوز تلاش خود را برای برنامه خود انجام می دهد و در مورد پیشرفت آن به روزرسانی عمده ای وجود دارد.

در یک گزارش اخیر ، Sephora اعلام کرد که مجموعه آن از مارک های متعلق به سیاه و سفید از سال گذشته تا پایان سال 2021 دو برابر خواهد شد ، و این معیار 15 درصدی مراقبت از موهای معتبر را به دست آورده است.

“از ژوئیه ، پیشنهادات ما شامل زیبایی adwoa ، BREAD BEAUTY SUPPLY ، Briogeo ، Danessa Myricks Beauty ، FENTY BEAUTY توسط ریحانا ، FENTY SKIN ، FORVR Mood ، Grace Eleyae ، KNC Beauty ، LYS Beauty ، PAT McGRATH LABS ، ROSE Ingleton MD ، مراقبت از پوست Shani Darden ، یکشنبه دوم ، موضوعات و قمت Biologics ، “می گوید. “در پاییز امسال ، ما چندین مارک جدید متعلق به Black را راه اندازی می کنیم که شامل اما نه محدود به Fashion Fair و Hyper Skin است.”

این مارک همچنین اعلام کرد که برنامه 2021 Sephora Accelerate را که بر پرورش مارک های متعلق به BIPOC در داخل فروشگاه ها متمرکز است ، اقتباس کرده است. “ما همچنین یک” اتحاد فرهنگی برای خریداران BIPOC “ایجاد کردیم که با استفاده از یافته های کلیدی تعصب نژادی Sephora در مطالعه خرده فروشی و گزارش کاتالیست” اتحاد و کنجکاوی درایو شامل افراد رنگی در محل کار “، می نویسد. “این آموزش در ماه جولای به همه مدیران فروشگاه ارائه شد و برای همه مشاوران زیبایی انجام می شود.”

“ما به پرورش یکی از متنوع ترین گروه های تأثیرگذار در صنعت از طریق Sephora Squad با بزرگترین گروه تاکنون در سال جاری با 73 عضو ادامه می دهیم. امسال ، 79 درصد از اعضا به عنوان رنگین پوست شناخته می شوند (در مقایسه با 51 درصد در سال 2020) و تعداد اعضای BIPOC از زمان شروع آن در سال 2019 61 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این ، 22 درصد از تیم Sephora 2021 اسپانیایی زبان هستند ، که از سال 2019 از 8 به 16 عضو افزایش یافته است. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین گام های شمول Sephora اینجا را کلیک کنید.

دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>