Serum Sense: چگونه می توان فهمید که آیا Silymarin CF جدید SkinCeuticals برای شما مناسب است

به عنوان یک مبتکر در فضای مراقبت از پوست ، هرگونه راه اندازی از SkinCeuticals قابل ذکر است. اما آخرین عشق عشق این برند درجه پزشکی – که کامل شدن آن شش سال طول کشید – رسماً در اینجا حضور دارد تا به ترکیب چشمگیر (و پرفروش ترین) سرم های ویتامین C موضعی SkinCeuticals بپیوندد.

سیلیمارین CF (166 دلار) شامل یک لیست از مواد تشکیل دهنده بالا است که 15٪ ویتامین C خالص به شکل اسید اسکوربیک L و 5/0 اسید فرولیک برای محافظت از آنتی اکسیدان فراخوانی می کند. اما عامل اصلی تغییر بازی افزودن اسید سالیسیلیک لکه دار 5٪ و 5٪ سیلیمارین است که یک آنتی اکسیدان قوی است که از گیاه خار خار گرفته شده است. نتیجه این ترکیب؟ کاهش چشمگیر 16 درصدی تولید سبوم در یک هفته ، کاهش 76 درصدی اکسیداسیون روغن ، یکنواختی بافت و رنگ پوست و بهبود وضوح قابل مشاهده پوست.

در حالی که CE Ferulic به یك كلاس كلاسیك بونافید تبدیل شده است و بطری Phloretin CF را می توان در مطب های بیشماری از متخصصان پوست و قفسه های اینستاگرام مشاهده كرد ، هر یك از سرم های ویتامین C این مارك تجاری دارای مواد خاصی هستند كه برای بهتر شدن انواع خاص پوست و نگرانی ها طراحی شده اند. پیش رو ، راهنمای درک اینکه کدام یک از سرم های سوپرشارژ برای شما مناسب است.

بهترین برای: پوست چرب ، لکه دار

Dendy Engelman ، متخصص پوست نیویورک ، خاطرنشان می کند سیلیمارین CF به طور خاص برای این نوع پوست فینیکی تهیه شده است. وی می گوید: “به طور کلی ، بیماران من که دارای پوست چرب و متراکم هستند ، از ترس اینکه باعث از بین رفتن آنها شود ، سرم آنتی اکسیدانی ندارند.” “سیلیمارین CF گزینه بسیار خوبی برای آنها خواهد بود.” حتی بهتر ، فرمول بدون روغن شامل سالیسیلیک اسید است که بهبود چشمگیری در تولید سبوم ایجاد می کند.

با این حال ، دکتر Engelman تأکید می کند که از سیلیمارین CF به عنوان درمان آکنه استفاده نمی شود ، زیرا به سادگی یکی نیست. دکتر انگلمن می گوید: “این مرحله پیشگیری ، محافظ است و نه مرحله درمان” ، افزود: اگرچه کاهش شدید سبوم قطعاً به آکنه کمک می کند ، اما در طولانی مدت آن را درمان نمی کند. “اگر می خواهید درمان آکنه داشته باشید ، Blemish + Age Defence (92 دلار) را به برنامه معمول خود اضافه کنید یا با بهترین متخصص پوست برای آکنه خود صحبت کنید.”

بهترین برای: پیری پوست

دکتر انگلمن معتقد است: “بهترین گزینه آنتی اکسیدانی برای پیر شدن پوست همچنان CE Ferulic (166 دلار) است.” ترکیب چشمگیر آن از ویتامین های C و E به علاوه اسید فرولیک همچنان در بالای لیست مواد فعال لازم ، به ویژه برای پوست های چروکیده قرار دارد. در مطالعات بالینی ، CE Ferulic منجر به 44 درصد بهبود درخشندگی پوست ، 37 درصد افزایش استحکام پوست و 36 درصد بهبود چین و چروک شده است. به همین ترتیب ، جای تعجب نیست که این فرمول به یک استاندارد طلایی آنتی اکسیدان تبدیل شده است و تنها در سال 2020 موفق به کسب هشت جایزه عالی شده است.

بهترین برای: تغییر رنگ

اگر کم رنگ شدن رنگ اصلی ترین هدف شما برای مراقبت از پوست است ، دکتر انگلمن می گوید Phloretin CF (166 دلار) بهترین شرط شماست. این سرم ابریشمی و فقط در طول روز با 2٪ فلوراتین ، یک آنتی اکسیدان مشتق شده از سیب و پوست ریشه درختان ، برای بهبود گردش سلول های پوستی برای بهبود تغییر رنگ و ناهمواری رنگ پوست کار می کند. سنگین 10٪ ویتامین C خالص و .5٪ اسید فرولیک همچنین در محافظت در برابر آسیب اکسیداتیو و کند شدن پیری پوست با گذشت زمان کار می کنند.

صرف نظر از اینکه کدام بطری برای شما بهتر است ، حتماً با کرم ضد آفتاب دارای SPF 30 یا بالاتر همراه باشید. در حالی که هر یک از این سه فرمول برای تهیه انواع خاصی از پوست به صورت سفارشی تهیه شده است ، همه اینها پوستی سالم تر ، با ظاهری درخشان را دنبال می کنند – چیزی که همه می توانیم از آن پشت سر بگذاریم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>