SkinCeuticals در حال راه اندازی یک سرم آنتی اکسیدان جدید برای پوست چرب است

یک دلیل وجود دارد که آنتی اکسیدان ها در سه ماده اصلی هستند – دو ماده دیگر رتینول و ضد آفتاب هستند – متخصصان پوست توصیه می کنند این کار را به خوبی انجام دهید: آنها به لطف مهاجمان محیطی مانند اشعه ماورا UV بنفش ، نور آبی ، آسیب رادیکال های آزاد را که هر روز به پوست ما وارد می شود خنثی می کنند. آلودگی و موارد دیگر. و آسیب رادیکال های آزاد یکی از پیشگامان اصلی علائم قابل مشاهده پیری است.

در جلسه بزرگنمایی با SkinCeuticals برای معرفی آخرین نوآوری آن ، من فهمیدم که علاوه بر سطح بالاتری از سبوم ، پوست مستعد لک در مقایسه با سایر انواع پوست دارای مقادیر کمتری آنتی اکسیدان است و در نتیجه در برابر شکستگی های ناشی از آسیب محیطی آسیب پذیرتر است. به همین دلیل ، این برند تصمیم گرفت تا دسته کاملا جدیدی از آنتی اکسیدان ها را به مجموعه محصولات خود اضافه کند و فرمول جدیدی از روغن را برای کسانی که پوست آنها برای هیچ یک از محصولات آنتی اکسیدانی دیگر از جمله کالت کلاسیک بریده نشده است ، ارائه دهد. سرم CE Ferulic و Phloretin CF. با Silymarin CF (166 دلار) آشنا شوید که شش سال از ساخت آن می گذرد و از 15 فوریه رسما وارد بازار می شود.

یک آنتی اکسیدان نیروگاه گرفته شده از گیاه خار خار ، “سیلیمارین مانع از اکسیداسیون سبوم در پوست می شود ، که می تواند باکتری ها را وارد منافذ کند ، منجر به التهاب و در نهایت لکه های پوستی می شود.” پزشک شریک این فرمول ترکیبی از 15 درصد اسید اسکوربیک L (ویتامین C) ، غلظت 0.5 درصد سیلیمارین ، اسید فرولیک و اسید سالیسیلیک است. آلیسون موراکامی ، PhD و رئیس امور پزشکی SkinCeautis می افزاید: “ما هفت نشانگر زیستی را در پوست آزمایش کردیم و نتایج نشان داد که Silmaryin CF تجزیه کلاژن و تخریب DNA را کاهش می دهد و همچنین نتایج زیبایی دارد.” “به طور بالینی ثابت شده است که رادیکال های آزاد را خنثی می کند ، چربی پوست را کاهش می دهد ، بافت پوست را تصفیه می کند و علائم پیری را از جمله خطوط ریز و لکه های تیره بهبود می بخشد.”

دکتر موراکامی اضافه می کند ، در آزمایش های بالینی دقیق ، 55 زن روزانه از این محصول استفاده می کنند و 41 درصد بهبود وضوح کلی پوست ، بافت ، خطوط ظریف و حتی رنگ آن را گزارش می کنند. “این ماده همچنین می تواند با تجویز محصولات موضعی آکنه ترکیب شود.”

حال اگر از علاقه مندان به SkinCeuticals هستید ، ممکن است از خود بپرسید که Silymarin CF با Phloretin CF که برای پوست های چرب و مستعد آکنه نیز مناسب است ، چه تفاوتی دارد. TK می گوید: “TK.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>