StriVectin برای نمایش نتایج بالینی در 5 روز ، کرم چشم پرفروش خود را اصلاح کرده است

یک سوال که اغلب از من س getال می شود: “آیا من واقعاً به کرم دور چشم نیاز دارم؟” و باور کنید ، من کاملاً می فهمم که چرا بسیاری از مردم این فکر را می کنند: این یک محصول اضافی برای خرید و یک قدم اضافی در یک برنامه معمول است که بیشتر ما از قبل وقت آن را نداریم. اما ، متخصصان کلید تحقیقات و شواهد علمی را در دست دارند که فرمولاسیون کرم های چشم برای تهیه پوست ظریف اطراف چشم متفاوت است.

کرم های دور چشم باعث تحریک مجدد ناحیه چشم می شوند – پف ، خطوط ظریف و تاریکی را به حداقل می رسانند – بدون تحریک این پوست شکننده یا ایجاد بیماری میلیا (آن برجستگی های ریزی که هر از چند گاهی ظاهر می شوند ، معمولاً پس از استفاده از کرم دور چشم که برای بدن بسیار غنی است حوزه). StriVectin’s Intensive Eye Concentrate for Wrinkles PLUS (69 دلار) تمام این نگرانی ها و سپس برخی از آنها را برطرف می کند. جای تعجب نیست که این یک پرفروش است. اما در این ماه ، این برند نسخه جدید و پیشرفته ای را به بازار عرضه کرد و بگذارید فقط برای شما بگویم: حتی بهتر است. فرانسیس کرنیکی ، معاون توسعه محصول برای StriVectin ، می گوید: “ما میلیون ها واحد می فروشیم – این فروشنده شماره یک ما است – اما زمان آن فرا رسیده است که به آن تزریق کنیم.” “این برای افرادی که می خواهند همزمان بسیاری از نگرانی ها را حل کنند ، مانند کلاغ ، پف ، خطوط ظریف و درخشندگی فوق العاده است.”

پس چه چیزی دقیقاً تغییر کرد؟ بافت هنوز یکسان است ، اما این مارک تخمیر دریایی قطب شمال را به منظور افزایش فاکتور آبرسانی و محافظت در برابر اثرات مرئی نور آبی افزود. Krenicki می گوید: “ما این باکتری ها را از دریای عمیق خارج از گرینلند تهیه کردیم.” “برای ما بسیار مهم است که از محافظت از نور آبی در فرمول های خود استفاده کنیم زیرا فکر می کنیم این مهاجم بزرگ بعدی است که همه ما با آن مبارزه خواهیم کرد.” این فرمول هم اکنون بدون عطر است که برای بسیاری از افرادی که حساسیت به عطر به خصوص در اطراف چشم دارند ، امتیاز خوبی محسوب می شود. Krenicki می افزاید: “شما به عطر اطراف چشم احتیاج ندارید.” “این همچنین غیر میلیا است – میلیا ناشی از فراوانی کراتین در پوست است که باعث ایجاد برجستگی های کوچک سفید می شود – و آزمایش ما ثابت کرده است که آن را ایجاد نمی کند.”

سایر ترکیبات کلیدی عصاره گل شاه بلوط اسب تقویت کننده کلاژن ، میکرو جلبکهای غنی از آنتی اکسیدان است که به کاهش پف کمک می کند و عصاره قهوه سبز که به گفته Krenicki باعث نرم شدن ظاهر سیاهی چشم می شود. وی افزود: “این فرمول ارتقا یافته در مطالعات بالینی ثابت كرده است كه فقط در مدت پنج روز نتیجه را نشان می دهد.” بخشی از این نتایج ، خطوط ظریف نرم در نواحی بیان است ، مانند بین ابروها – “11s” ، که مکان شماره یک افراد برای تزریق نوروتوکسین مانند بوتاکس ، دیسپورت و Xeomin است. “آنها چین و چروک های پویایی هستند که ناشی از بیان هستند ، اما بعد از مدتی اگر آنها را درمان نکنید ، به چین و چروک های ساکن تبدیل می شوند ، همان چیزی است که در این تصویر می بینیم [below]، “Krenicki توضیح می دهد. “این نتایج پس از استفاده مداوم از کرم به مدت چهار هفته است.”

عکس با مجوز از StriVectin.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>