Sun Bum با خطی که برای “سبک زندگی آسان” در نظر گرفته شده است ، در حال بازی برای مراقبت از پوست است

Sun Bum مترادف با گزینه های ضد آفتاب ساده ، قابل اعتماد ، کاربرد آسان و قابل استفاده است که زندگی را بیش از حد پیچیده نمی کند. و اکنون ، فقط برای شروع تابستان ، یک مجموعه مراقبت از پوست بدون سر و صدا ارائه می شود که به تمام نت های عالی توجه می کند.

امروز با اولین بار در SunBum.com (Ulta.com در تاریخ 27 ژوئن و در فروشگاه 11 ژوئیه عرضه می شود) ، این خط شامل هشت محصول است – از جمله یک پاک کننده روزانه ، Daily Moisturizer SPF 30 و Mineral SPF 30 ، بازیابی ماسک صورت ، مه غبار SPF 30 ، یک سرم مرطوب کننده ، کرم چشم ، کرم شب – که از 12.99 تا 21.99 دلار متغیر است و شامل موادی مانند موز غنی از مواد مغذی ، جلبک های قهوه ای غنی از ویتامین ، آب نارگیل سبز و جینسینگ مرطوب کننده است.

اگرچه این محصولات کاملاً از انتخاب SPF دور نیستند (و اکثر آنها هنوز از ضد آفتاب استفاده می کنند) ، این برند افتخار می کند که بسته بندی توسط هنرمند اندی دیویس با هدف طراحی چیزی با “تمیز ، سرگرم کننده و زیبا” انجام شده است. به پایان برساند “برای” سبک زندگی پرماجرا و آسان “.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>