Sunday Riley اولین رونمایی خود را از سال 2021 امروز با یک ضد آفتاب ‘ترکیبی’ آغاز کرد

هنگامی که Sunday Riley چیزی را راه اندازی می کند ، ما به دنبال آن هستیم و اولین عرضه برند در سال ناامید کننده نیست.

با کرم ضد آفتاب روزانه سبک قلب گسترده SPF 30 SPF 30 (35 دلار) ، SPF “ترکیبی” روبرو شوید – بله ، این کرم ضد آفتاب شیمیایی و فیزیکی مانند اکسید روی ، اتیکالات و اکتوکریلین را ترکیب می کند و مارک تجاری از آن دور نمی شود – که امروز منحصراً به Sephora و Sephora.com می خورد.

لوسیون صورتی رنگ مطابق وعده های “سبک ، آبرسان و شفاف” خود از طریق فرمولی مخملی که گزانتوفیل گیاهی را نیز در خود جای داده است ، محافظت می کند که در برابر آن مقصر اب زیر نور آبی و آنتی اکسیدان و رادیکال های آزاد قدرتمند زردچوبه محافظت می کند. عصاره ، که مارک ادعا می کند می تواند به کاهش قرمزی کمک کند.

گرچه قرار نیست لزوماً به عنوان آغازگر مورد استفاده قرار گیرد ، این محصول در زیر آرایش به زیبایی ادامه می یابد و به تنهایی به عنوان آخرین مرحله ، همیشه حیاتی ، مراقبت از پوست و محافظت در برابر آفتاب عمل می کند. بعلاوه ، با داشتن کرم ضد آفتاب ، گاهی اوقات دستیابی به آن سطح سختی از آبرسانی (که بیشتر از آن “تابش درخشان” است و کمتر از آن ظاهر “روغنی و براق”) را ارائه می دهد که همیشه در فصل است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>