Tennis Pro Naomi Osaka در حال راه اندازی خط مراقبت از پوست برای رنگ پوست های تیره است

Naomi Osaka طرفدار تنیس با چهار عنوان گرند اسلم به نام خود در این صنعت نام خود را به دست آورده است. با این حال ، طبق تجارت مد، ستاره نقش جدیدی را به عهده گرفته است ، اما این بار در حوزه زیبایی است.

این پاییز ، اوزاکا اولین KINLÒ را به بازار عرضه خواهد کرد ، مجموعه ای از محصولات مخصوص ایجاد رنگ پوست تیره – و همه چیز با قیمت کمتر از 20 دلار خرده فروشی می شود. اوساکا که از دو سال گذشته هائیتی و ژاپنی تبار است ، با اعتراف به اینکه فقط در چند سال گذشته ضد آفتاب استفاده کرده است ، می گوید: “آنچه مرا به سمت این پروژه سوق داد ، داشتن خاطرات کودک بودن و ندانستن چگونه از پوست محافظت کنم ،” گزارش ها BoF. وی در یک پست اخیر در اینستاگرام نوشت: “امیدوارم این محصولات بتوانند به بسیاری از مردم کمک کنند و به طور بالقوه زندگی را نجات دهند ، زیرا من واقعاً احساس می کنم که تا جایی که می توانیم از خود محافظت نمی کنیم.”

در حالی که چند ماه فرصت نداریم تا محصولات برای خرید در دسترس باشند ، اوزاکا داد BoF نگاهی درونی به برخی از موارد برجسته او. در لیست وی موجود است: یک مرطوب کننده صورت رنگی SPF 40 ، اسپری بدن ، مومیایی کننده لب ، کرم دور چشم و یک لوسیون صورت رنگی ضد SPF 50. وی همچنین اضافه می کند که محصولات او به راحتی مخلوط می شوند ، روی پوست شفاف هستند و توسط متخصص پوست آزمایش می شوند.

محصولات وی نه تنها برای کسانی که پوست تیره دارند ضروری است ، بلکه همان چیزی است که وی آن را نیاز بهداشت عمومی می داند. او می گوید: “من به مردم می گفتم كه نیازی به استفاده از ضد آفتاب ندارم – اما حتی اگر ملانین دارید ، باید از پوست خود مراقبت كنید ، و من علاقه زیادی به این موضوع دارم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>