This is the Genius Tool behind Lizzo’s Glowing Grammys Skin

به روز شده در 14 مارس 2021:

از آخرین گرمی ها یک سال می گذرد – و در حالی که از زمان آخرین حضور لیزو روی فرش قرمز ، تغییرات زیادی در جهان اتفاق افتاده است ، اما یک چیز تغییر نکرده است: راز چهره صاف و بی عیب او.

پیش از نمایش جایزه امشب و قبل از آرایش ، Alexx Mayo ، آرایشگر لیزو ، از لایه بردار DERMAFLASH (199 دلار) برای آماده سازی پوست ستاره استفاده کرد. لبه لرزشی این ابزار بدون درد فاز هلو و سلولهای پوستی مرده و کسل کننده را از بین می برد تا درخششی درخشان ایجاد کند.

حقیقت تلخ است خواننده تنها لیست کننده A نیست که به قدرت صاف کننده پوست ابزار قسم می خورد. Doja Cat و HAIM به ترتیب توسط آرنستو کاسیاس و Edwin Sandoval برای نمایش امشب با DERMAFLASH همراه شدند.

در اصل منتشر شده در 26 ژانویه ، 2020:

درخشش گرمی لیزو تا حدودی به دلیل چندین پیروزی شایسته او بود ، اما به راحتی می توان گفت ابزاری اب زیر کاه و نبوغی که در کیت هنرمند گریم وی یافت می شد نیز در چهره درخشان او نقش داشت.

برای آماده سازی پوست خواننده برای صحنه بزرگ ، آرایشگر مشهور Alexx Mayo به قدرت لایه بردار ابزار پوستی DERMAFLASH Luxe (199 دلار) اعتماد کرد. “[It] بهترین راه برای لایه برداری از پوست کسل کننده ، مرده و فاز هلو ناخواسته است. ” “این در واقع باعث ایجاد پوست فوری صاف ، ایجاد یک بوم مناسب برای آرایش ، نگاه Lizzo به سطح بعدی می شود.”

اینستاگرام / iwantalexx

“شروع با خلاص شدن از شر هلو و پوست مرده باDERMAFLASH ،” او در یک پشت صحنه اینستاگرام به اشتراک گذاشت. استفاده از این ابزار آسان است: نگران نباشید ، لبه لرزان را روی پوست تمیز بریزید و پوست بی روح ، مرده و فاز هلو ناخواسته را بدون دردسر از بین ببرید.

همچنین ممکن است بپسندید: دستگاه Dermaplaning در خانه که نرم ترین پوست را از قبل به شما می دهد

بازیکنان مهم دیگر در لباس آرایشی مایو: کرم مرطوب کننده غنی از پوست با خلوص متنوع (18 دلار) ، بنیاد برافروخته Urban Decay Stay Naked (39 دلار) ، اسپری تنظیم کننده آرایش شبانه (15 دلار) مژه های KISS Luxtensions (8 دلار) و رژ لب Vice Decay Vice در Heartless (19 دلار) )

اینستاگرام / iwantalexx

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>